Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Blog

Blog

Stránky:   1 2 3 4 5 6  

Online připojení do prezenční výuky

Online připojení do prezenční výuky

Skupinové jazykové kurzy patří k velmi oblíbené formě, jak se učit cizí jazyk. Především v současné době si uvědomujeme, že může být někdy složité dorazit osobně na skupinový kurz. A to je velká škoda. Proto nabízíme možnost online připojení do našich učeben.

Proč učíme v malých skupinkách?

V PARAKALU učíme cizí jazyky v malých skupinkách. Co nás k tomu vede?

Koronavirus nás nezastaví ... učíme online!

Koronavirus nás nezastaví ... učíme online!

A jak nám to jde? Jaké výhody a jaké výzvy tento formát výuky přináší?

Úrovně pokročilosti znalostí jazyka

Tento článek vám pomůže, pokud se nedokážete rozhodnout, do jakého kurzu se přihlásit? Jsem mírně nebo středně pokročilý? Co znamenají úrovně A1, B2 apod.?

Vánoce s Parakalem

Vánoce s Parakalem

Blíží se nám nejkrásnější období v roce, kdy se lidé scházejí, předávají si krásně zabalené balíčky a my jsem si pro vás proto připravili dárkové poukazy. Pokud byste chtěli udělat radost svým blízkým a pod stromeček jim nadělit jeden z našich jazykových kurzů, je právě ten správný čas začít vybírat.

7 tipu, jak neztratit motivaci při studiu jazyka

7 tipu, jak neztratit motivaci při studiu jazyka

Na začátku nadšení, chuť a odhodlání naučit se konečně pořádně mluvit cizím jazykem nebo se naučit další cizí jazyk! Ovšem po nějaké době přijde první krize!
Přinášíme vám 7 tipů, jak tyto krize zvládnout s přehledem!

Weby a aplikace, které vám s cizím jazykem pomůžou

Weby a aplikace, které vám s cizím jazykem pomůžou

Existuje spousta webů a mobilních aplikací, které vám můžou s opakováním nových znalostí pomoci zábavnou formou. Představíme vám pár z nich, které pomůžou při procvičování toho, co jste se naučili na našich lekcích.

Skupinové jazykové kurzy pro podzimní semestr 2019/2020

V podzimní semestr 2019/2020 otevíráme tyto skupinové jazykové kurzy.

Přijďte k nám na den otevřených dveří

V úterý 17. září 2019 u nás proběhne den otevřených dveří! Přijďte si prohlédnout naše učebny, prolistovat si učebnice, seznámit se s lektory či se zdarma zúčastnit ukázkových lekcí, které budou probíhat od 16:30 do 18:30. Vybrat si můžete z osmi jazyků

Zapište se včas a získejte 10% slevu

Zapište se včas a získejte 10% slevu

V obchodech už pomalu a jistě začínají vyvěšovat plakáty, které hlásají slogany typu "Zpět do školy!" a "Škola volá!". Možná je opravdu načase se vrátit zpět do školy a třeba zrovna k nám, naučit se nějaký nový jazyk, protože jak se říká: "Kolik jazyků umíš, tolikrát jsi člověkem."

Stránky:   1 2 3 4 5 6