Úvod  /  Info  /  Dodací a platební podmínky

Reference

 • "Spokojený! Dostatok priestoru - super konverzácie, výuka prispôsobená požiadavkam... Lektorka Terka super, vždy pripravená na hodinu, všetko dôkladne a dôsledne vysvetlené. Celková organizácia a všetko okolo prispôsobené užívateľom a na vysokej úrovni."

  Dotazník spokojenosti

  /individuální kurz angličtiny/

  28.1.2016, Tomáš Korček

 • Všechny reference

Informujeme

 • Den otevřených dveří

  Zveme vás na den otevřených dveří do jazykového centra PARAKALO. Přijde se s námi seznámit, zeptat se na podrobnosti ke kurzu, popř. si ujasnit svou jazykovou úroveň.

 • Nový školní rok se blíží

  Pro podzimní semestr 2018/2019 vypisujeme nové skupinové kurzy. Otevíráme také individuální a firemní kurzy.

 • Všechny články

Dodací a platební podmínky

Dodací podmínky

Skupinové kurzy jsou zahájeny dle rozpisu uvedeném na webových stránkách. Individuální a firemní kurzy jsou zahájeny po bližší domluvě s Koordinátorem nebo Ředitelkou jazykové školy, obvykle nejpozději do 14 dní.

Platební podmínky

1. Patba prostřednictvím platební brány

Kurzovné je možné uhradit prostřednictvím platební brány (platba platební kartou nebo prostřednictvím elektronického bankovnictví) při objednávce na webových stránkách www.parakalo.cz.

Příjem platby bude potvrzen e-mailem (obvykle do 2 pracovních dnů po připsání na účet adresáta). Účastník má rezervované místo v kurzu až po potvrzení ze strany jazykové školy.

2. Platba proti faktuře (firmy a instituce, popř. po předchozí domluvě)

Pro účely fakturace sdělte, prosím, přesnou fakturační adresu (obchodní název, sídlo, IČO, DIČ) a na jakou adresu si přejete fakturu zaslat (emailem nebo poštou). Případně vystavte objednávku na adresu Poskytovatele: PARAKALO s.r.o., Přemyslovců 992/52, 709 00 Ostrava – Mariánské Hory, IČO: 06417981.

3. Platba v hotovosti

Kurzovné je možné uhradit v hotovosti po předchozí telefonické domluvě s Koordinátorem jazykových kurzů (+420 775 728 283, info@parakalo.cz). Místo v kurzu je rezervováno 3 pracovní dny od zaslání objednávky (emailové, telefonické domluvy) do zaplacení plné částky. Pokud nebude částka uhrazena do tohoto termínu, není místo závazně garantováno. Závazně rezervováno je až po uhrazení kurzovného.