Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Info  /  Dodací a platební podmínky

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro podzimní semestr 2025

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám lépe vyhovuje skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 12 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Dodací a platební podmínky

Dodací podmínky

Skupinové kurzy jsou zahájeny dle rozpisu uvedeném na webových stránkách. Individuální a firemní kurzy jsou zahájeny po bližší domluvě s Koordinátorem nebo Ředitelkou jazykové školy, obvykle nejpozději do 14 dní.

Platební podmínky

1. Patba prostřednictvím platební brány

Kurzovné je možné uhradit prostřednictvím platební brány (platba platební kartou nebo prostřednictvím elektronického bankovnictví) při objednávce na webových stránkách www.parakalo.cz.

Příjem platby bude potvrzen e-mailem (obvykle do 2 pracovních dnů po připsání na účet adresáta). Účastník má rezervované místo v kurzu až po potvrzení ze strany jazykové školy.

2. Platba proti faktuře (firmy a instituce, popř. po předchozí domluvě)

Pro účely fakturace sdělte, prosím, přesnou fakturační adresu (obchodní název, sídlo, IČO, DIČ) a na jakou adresu si přejete fakturu zaslat (emailem nebo poštou). Případně vystavte objednávku na adresu Poskytovatele: PARAKALO – centrum jazyků s.r.o., Masarykova třída 333/18, 746 01 Opava, IČO: 09274448.

3. Platba v hotovosti

Kurzovné je možné uhradit v hotovosti po předchozí telefonické domluvě s Koordinátorem jazykových kurzů (+420 775 728 283, info@parakalo.cz). Místo v kurzu je rezervováno 3 pracovní dny od zaslání objednávky (emailové, telefonické domluvy) do zaplacení plné částky. Pokud nebude částka uhrazena do tohoto termínu, není místo závazně garantováno. Závazně rezervováno je až po uhrazení kurzovného.