Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Jazyky  /  Czech for Foreigners  /  Individual courses

Reference

Informujeme

 • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro podzimní semestr 2025

  Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám lépe vyhovuje skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 14 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

 • Objevte s námi krásu portugalštiny

  Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

 • Všechny články

Individual courses of Czech for Foreigners/Individuální kurzy češtiny pro cizince


We offer individual courses of Czech language for foreigners in Ostrava, Opava and its surroundings. The courses are very intensive with one lector teaching only one student. The individual courses of Czech for foreigners usually take place in our classrooms in Ostrava – Mariánské Hory or in Opava but it is possible to agree on teaching in spaces provided by the client, e.g. at home, in a company.

Individual course of Czech for foreigners is suitable for you, if:

 • you want to choose individual time of lessons according to your needs
 • you want to customize the course to perfectly suit you (e.g. overcome fear of speaking Czech and start communicating, improve in grammar, prepare for a Czech language exam, quickly learn basics of Czech, focus on specific professional domain of language used in your job etc.)
 • you require intensive and effective learning and the fastest way possible of reaching your goals

 

What does the individual course of Czech for foreigners look like?

 • the individual course is only for one student (it is also possible to create a so called minigroup of two or three students)
 • the lecturer is there only for you – this means that you will have maximum room to speak, and you will deal only with topics and issues that interest you etc.
 • teaching is provided almost completely in Czech and only sometimes (e.g. explaining grammar) a common language is used (usually English, German, Russian etc.)
 • a lecture lasts 60 mins and you decide the time and intensity of learning. We offer also 45, 90 or 120 mins lessons. In case you're interested in these lessons, contact us at info@parakalo.cz.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nabízíme vám individuální kurzy českého jazyka pro cizince v Ostravě, Opavě a v okolí. Jedná se o velmi intenzivní kurzy, kdy se lektor věnuje pouze jednomu studentovi. Individuální kurzy češtiny pro cizince probíhají zpravidla v našich prostorách v Ostravě – Mariánských Horách nebo v Opavě, případně dle domluvy u klienta ve firmě/doma.

Individuální lekce češtiny pro cizince je vhodná pro toho, kdo:

 • si chce termín výuky stanovovat individuálně dle svých časových možností
 • si chce obsah výuky plně přizpůsobit svým potřebám (např. překonat strach mluvit anglicky a rozmluvit se, zlepšit se v gramatice, připravit se na zvládnutí jazykové zkoušky, naučit se dobře a relativně rychle základům jazyka, zaměřit se na odbornou oblast jazyka, kterou využívá v zaměstnání atd.)
 • požaduje od výuky, aby byla velmi intenzivní a efektivní, a aby bylo co nejrychleji dosaženo stanoveného cíle
 • individuální lekce češtiny mohou sloužit také k občasnému procvičování nebo jako doučování

Jak vypadá individuální kurz češtiny?

 • individuální kurz je určen pro jednoho studenta (možno vytvořit také tzv. miniskupinu dvou nebo třech studentů)
 • lektor se věnuje pouze vám - tzn. maximální prostor pro to, abyste mluvili, řešili témata a jazykové jevy, které vás zajímají atd.
 • výuka je vedena převážně pouze v češtině, pouze v některých částech výuky (např. při výkladu gramatiky) je efektivnější využít češtinu, určuje se individuálně dle jazykové úrovně a požadavků studenta
 • lekce trvá 60 min. a čas a intenzitu výuky si volíte dle vašich možností. Nab9y9me tak0 lekce o d0lce 45, 90 a 120 min. Pokud máte zájem o takto dlouhé lekce, prosíme, kontaktujte nás na info@parakalo.cz.

Nabídka kurzů

Individual courses of Czech for foreigners - Ostrava

Choose time and length of lessons according to your needs. We will create your individual study plan. An individual course is the most effective way to learn Czech!

Cena kurzu: od 7 199 Kč Více o kurzu

ONLINE individual courses of Czech for foreigners

Choose time and length of lessons according to your needs. We will create your individual study plan. An individual course is the most effective way to learn Czech!

Cena kurzu: od 599 Kč Více o kurzu

Dárkový poukaz na individuální nebo skupinový kurz

Obdarujte svou rodinu, blízké nebo obchodní partnery! Je to dárek, který nejen potěší, ale který navíc pomáhá zlepšovat se v cizích jazycích.

Cena kurzu: od 1 000 Kč Více o kurzu

Individual courses of Czech for foreigners - Opava

Choose time and length of lessons according to your needs. We will create your individual study plan. An individual course is the most effective way to learn Czech!

Cena kurzu: od 6 299 Kč Více o kurzu