Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Reference

Informujeme

  • Vánoční setkání studentů a lektorů

    Blíží se konec roku a i u nás v Parakalu se pomalu chystáme na čas Vánoc. Ať už jste místní nebo přespolní, přijměte naše pozvání na předvánoční setkání v Ostravě a Opavě.

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Co říkají naši studenti

Stránky:  1 2 3  

"Na první lekci jsem byla natěšená, ale také nervózní, kvůli mým počatečním pokusům a neúspěchům najít dobrou jazykovou školu. Nicméně po první hodině mi spadl balvan ze srdce, lektorka je naprosto úžasná. Po dalších hodinách až do současnosti jsou mé zkušenosti jen a jen lepší. Mám individuální online hodiny, protože to mám do Česka momentálně malinko z ruky, a taky mi to vyhovuje daleko víc, jako člověku velice stydlivému. Pokaždě se na hodinu těším a mám z ní pozitivní pocity, dokonce mi i několikrát zvedla špatnou ranní náladu. Je to pro mne učení velice zábavnou formou, příjemné, aplikované na obyčejný život, s přijemným a lidským vystupováním. Když se vyskytné nějáká mimořádná situace (zaspání, nahrazování hodin, atd), není problém so domluvit na čemkoli. Ve studijních materiálech by člověk mohl rovnou plavat, takže nedostatek rozhodně nehrozí, což je další plus."

Lenka K. (online individuální kurz řečtiny)

"... jsem velice spokojená. Za velmi krátkou dobu mi (lektorka) pomohla naučit se řecky spoustu věcí - od řeckých múz :) až po klasickou komunikaci. Hodiny s paní lektorkou mě baví, jsou záživné, naučné a pohodové. Velmi oceňuji jazykový rozhled paní lektorky, která mi s trpělivostí vždy vše vysvětlí. Jsem spokojená s kvalitou výuky a přátelským přístupem, který mi dovoluje cítit se komfortně. Děkuji za to! :)"

Jana B. (online individuální kurz řečtiny)

"Líbí se mi různorodé materiály, připravenost vyučující, lekce nejsou jednotvárné. Jen tak dál..."

Martina B. (skupinový kurz italštiny)

"Líbí se mi menší skupina, možnost "rozmluvit se", nepřehnaní se to s počtem klasických cvičení z učebnice :) Lektorka 1* :)"

Hana V. (skupinový kurz italštiny)

"Jsem velmi spokojena. Oceňuji hravost, nadšení, radost, tvořivost, pozitivní hodnocení. Lektorka je vždy skvěle připravena na výuku, tvořivá, výborná učitelka."

Daniela B. (skupinový kurz italštiny)

"Lektorka je vždy perfektně připravena, lekce je zábavná a poučná zároveň."

Martin O. (skupinový kurz polštiny)

"Skvělý přístup školy i lektora, možnosti domluvy hodiny dle potřeby. Děkuji za vše, byla jsem nadmíru spokojená."

Magdaléna L. (skupinový kurz turečtiny)

"Jsem velmi spokojená s lektorkou, která nás vyučuje polský jazyk. ... využila jsem jedné lekce online (pozn. online připojení do prezenční výuky) - byla jsem mimo region a jsem ráda za tu možnost. ... je fajn, že pokud se nemůžete hodiny zúčastnit osobně, tak ta možnost existuje."

Hana R. (skupinový kurz polštiny)

"Ste výborní, všetko je OK. Ďakujem Vám za promtný prístup, spoľahlivosť, lektorke za trpezlivosť a študijné materiály. Individuálny prístup, presnosť, spoľahlivosť."

Marián M. (online individuální kurz chorvatštiny)

"Pouze slova chvály. Jsem s vámi spokojená. Lektorka je skvělá. Celkově výborná komunikace, příjemné prostředí."

Michaela Š. (skupinový kurz němčiny)

"Jsem spokojená:-D ... vše je super :-* Líbí se mi zábavná forma výuky, individuální přístup, výborná káva :-) ....je fajn, že tato možnost je."

Pavlína T. (skupinový kurz italštiny)

"Líbí se mi styl výuky paní učitelky, dobře vysvětlí látku, snaží se ze studenta vydolovat i to co v něm není. Hodiny jsou zábavné a dokonce se hodně nasměji. Anglický jazyk v jazykové škole studuji teprve druhý semestr, ale výběrem dobré jazykové školy a skvělé paní učitelky (která má nekonečnou trpělivost) jsem našla nový koníček. Paní učitelka mi velmi sedla a na hodiny se těším."

Lenka Š. (skupinový kurz angličtiny)

"Líbí se mi že v malých skupinách se nám lektor věnuje já bych nic neměnila,škola s námi výborně komunikuje a ve všem se nám snaží vyhovět. Naše lekce jsou naprosto skvělé."

Jana M. (skupinový kurz angličtiny)

"Velmi dobrý výběr učebnic, jinak samotný kurz je o osobě lektora, obě lektorky, s kterými jsem měla možnost v rámci výuky se setkat, byly výborné, nic bych neměnila."

Helena K. (individuální kurz angličtiny)

"Velice se mi líbí lidský až přátelský přístup k případným změnám či požadavkům. Hodiny jsou zábavné, doplněné o poslechy a cvičení i z jiných zdrojů, než z učebnic. Jsem velmi ráda, že jsem se do této jazykové školy přihlásila. Poznala jsem skvělé lidi, naučila se jazyk a ráda se v něm budu i nadále zdokonalovat. Za mě je to opravdu smysluplná investice."

O online výuce:

"Hodiny probíhaly standardně, z pohodlí domova :) Lektorka nám prostřednictvím komunikačních aplikací zasílala různá cvičení na procvičení probrané látky a slovní zásoby. Překvapilo mě tedy, že se kvalita výuky vůbec nesnížila a zvládly jsme probrat i novou látku.

Nikola J. (skupinový kurz španělštiny)

"Nemám, co vytknout. Líbí se mi systematičnost, způsob opakování, prolínání gramatiky - vracení se zpět, dostatečný prostor ke konverzaci pro každého. Oceňuji, že lekce jsou lidsky příjemné, ale nejedná se o nějaké bezcílné povídání. Naopak, každá lekce je dobře připravená."

Gabriela H. (skupinový kurz angličtiny)

"Pokud drhne gramatika a my studenti se nechytáme nebo to jde pomalu, paní lektorka dovysvětlí a přeskočí např. na texty písničky, slovní hry, nebo úplně jiné téma. Nejsem tímpádem naštvaná, nebo zklamaná, že mi to nejde a nekazím si sama sobě zbytek lekce. Její postup a přístup je super :) P.S. velice se mi líbí současná učebna s modrým kobercem a tlustým holubem na balkóně! Cítím se tam fakt hodně dobře, je to místnost s velmi pozitivní energíí."

Andrea L. (skupinový kurz angličtiny)

"Líbí se mi příjemné prostředí, ochotný přístup lektorky i vedení jazykové školy."

Miroslava K. (skupinový kurz řečtiny)

"Mám individuální výuku a nemohu si vynachválit. Děkuji lektorce Janě."

Marta D. (individuální kurz němčiny)

"Jsem spokojený s kvalitou výuky i atmosférou v hodinách. Vysoce oceňuji široký rozhled paní Marioly a její schopnost zodpovědět dotazy, na které učebnice nezná odpověď."

Radim S. (skupinový kurz polštiny)

Stránky:  1 2 3