Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro jarní semestr 2024

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám vyhovuje více skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 12 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Co říkají naši studenti

Stránky:   1 2 3 4  

"Jsem spokojená:-D ... vše je super :-* Líbí se mi zábavná forma výuky, individuální přístup, výborná káva :-) ....je fajn, že tato možnost je."

Pavlína T. (skupinový kurz italštiny)

"Líbí se mi styl výuky paní učitelky, dobře vysvětlí látku, snaží se ze studenta vydolovat i to co v něm není. Hodiny jsou zábavné a dokonce se hodně nasměji. Anglický jazyk v jazykové škole studuji teprve druhý semestr, ale výběrem dobré jazykové školy a skvělé paní učitelky (která má nekonečnou trpělivost) jsem našla nový koníček. Paní učitelka mi velmi sedla a na hodiny se těším."

Lenka Š. (skupinový kurz angličtiny)

"Líbí se mi že v malých skupinách se nám lektor věnuje já bych nic neměnila,škola s námi výborně komunikuje a ve všem se nám snaží vyhovět. Naše lekce jsou naprosto skvělé."

Jana M. (skupinový kurz angličtiny)

"Velmi dobrý výběr učebnic, jinak samotný kurz je o osobě lektora, obě lektorky, s kterými jsem měla možnost v rámci výuky se setkat, byly výborné, nic bych neměnila."

Helena K. (individuální kurz angličtiny)

"Velice se mi líbí lidský až přátelský přístup k případným změnám či požadavkům. Hodiny jsou zábavné, doplněné o poslechy a cvičení i z jiných zdrojů, než z učebnic. Jsem velmi ráda, že jsem se do této jazykové školy přihlásila. Poznala jsem skvělé lidi, naučila se jazyk a ráda se v něm budu i nadále zdokonalovat. Za mě je to opravdu smysluplná investice."

O online výuce:

"Hodiny probíhaly standardně, z pohodlí domova :) Lektorka nám prostřednictvím komunikačních aplikací zasílala různá cvičení na procvičení probrané látky a slovní zásoby. Překvapilo mě tedy, že se kvalita výuky vůbec nesnížila a zvládly jsme probrat i novou látku.

Nikola J. (skupinový kurz španělštiny)

"Nemám, co vytknout. Líbí se mi systematičnost, způsob opakování, prolínání gramatiky - vracení se zpět, dostatečný prostor ke konverzaci pro každého. Oceňuji, že lekce jsou lidsky příjemné, ale nejedná se o nějaké bezcílné povídání. Naopak, každá lekce je dobře připravená."

Gabriela H. (skupinový kurz angličtiny)

"Pokud drhne gramatika a my studenti se nechytáme nebo to jde pomalu, paní lektorka dovysvětlí a přeskočí např. na texty písničky, slovní hry, nebo úplně jiné téma. Nejsem tímpádem naštvaná, nebo zklamaná, že mi to nejde a nekazím si sama sobě zbytek lekce. Její postup a přístup je super :) P.S. velice se mi líbí současná učebna s modrým kobercem a tlustým holubem na balkóně! Cítím se tam fakt hodně dobře, je to místnost s velmi pozitivní energíí."

Andrea L. (skupinový kurz angličtiny)

"Líbí se mi příjemné prostředí, ochotný přístup lektorky i vedení jazykové školy."

Miroslava K. (skupinový kurz řečtiny)

"Mám individuální výuku a nemohu si vynachválit. Děkuji lektorce Janě."

Marta D. (individuální kurz němčiny)

"Jsem spokojený s kvalitou výuky i atmosférou v hodinách. Vysoce oceňuji široký rozhled paní Marioly a její schopnost zodpovědět dotazy, na které učebnice nezná odpověď."

Radim S. (skupinový kurz polštiny)

"Angličtinu se učím druhým rokem a na výuce se mi líbí úplně všechno. Na každou hodinu se velmi těším, protože mě vždy něčím překvapí. Není to jen nudné učení se slovíček, v hodinách si užiji spoustu zábavy a mnoho se toho naučím."

O online výuce:

"Ze začátku jsem se trochu obávala, jak to bude probíhat, ale po první online lekci všechen strach opadl. Doma se člověk cítí více pohodově a zbytečný strach z mluvení jde bokem. To mě mile překvapilo. Online výuka nabízí množství výhod. Aplikace umožňují například sdílení obrazovky a tím byly lekce zábavnější a efektivnější. ... Jsem velmi ráda, že jsem si vybrala Vaši školu. Jste všichni super!"

Eliška R. (individuální kurz angličtiny)

"Lektorka angličtiny je velmi milá a ochotná vše znovu a znovu vysvětlit. Na otázku, co mi v kurzu nevyhovuje, bych řekl jedině toho: Nevyhovuje mi, že nám lektorka tak "brzy" po začátku hodiny říká, že je už konec."

Petr K. (firemní kurz angličtiny)

"Líbí se mi, že lektorka kromě řeckého jazyka zná tradice a zvyklosti Řecka. Oceňuji její přístup a zkušenosti z praxe."

Miroslava K. (skupinový kurz řečtiny)

"V kurzu ruštiny mi vše vyhovuje. Líbí se mi, že s námi lektorka hodně konverzuje a probíráme aktuální témata."

Eva V. (skupinový kurz ruštiny)

"Lektorka je velice kreativní, umí pochválit, ihned reaguje na nové podněty, látku vysvětlí vždy velmi kvalitně, je velmi bystrá, pohotová, vnímavá, umí zaujmout, má přirozenou autoritu. Navíc je velice příjemná, milá, vždy usměvavá, prostě profesionální lektorka s vysokou úrovní znalostí. Děkuji za ni. Není co dodat, kurz obsahuje vše, co jsem si mohla jen přát."

Natalia M. (skupinový kurz italštiny)

"Lektorka je přátelská, empatická. Vytváří pohodové prostředí. Na kurzu italštiny se cítím jako na kávě se svými kamarádkami. Velmi jsem se za půl roku uvolnila, na každou lekci se těším."

Jana Ch. (skupinový kurz italštiny)

"S výukou jsem velmi spokojena. Líbí se mi, že lektorka má pozitivní přístup, je nápomocná a má trpělivost."

Ilona B. (skupinový kurz řečtiny)

"S výukou španělského jazyka v individuální formě jsem velice spokojená. Lektorka je vždy důkladně připravená a jasným způsobem umí vysvětlit probíranou látku. Touto formu bych také ráda poděkovala za vstřícnost jazykovému centru PARAKALO."

Natálie S. (individuální kurz španělštiny)

"Líbí se mi, že je kurz zaměřen na komunikaci , potřebnou slovní zásobu a praktická témata. ... Jsem velmi ráda, že jsem narazila na Vaši agenturu."

Pavla O. (skupinový kurz polštiny)

"Prakticky pořád se mluví -> maximálně využitý čas! Skvělý lektor s výbornými znolostmi. Vždy vládla příjemná atmosféra. Nenašel jsem, co bych vytkl -> mohu jen poděkovat za to, že už se nebojím otevřít pusu a mluvit!"

Jiří K. (skupinový kurz angličtiny)

Stránky:   1 2 3 4