Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Reference

Informujeme

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Proč jít na dny otevřených dveří do PARAKALO

    Dny otevřených dveří jsou skvělou příležitostí k vzájemnému seznámení. V PARAKALO Vám dovolíme nakouknout pod pokličku o něco více, než byste čekali.

  • Všechny články

Co říkají naši studenti

Stránky:   1 2 3  

"Angličtinu se učím druhým rokem a na výuce se mi líbí úplně všechno. Na každou hodinu se velmi těším, protože mě vždy něčím překvapí. Není to jen nudné učení se slovíček, v hodinách si užiji spoustu zábavy a mnoho se toho naučím."

O online výuce:

"Ze začátku jsem se trochu obávala, jak to bude probíhat, ale po první online lekci všechen strach opadl. Doma se člověk cítí více pohodově a zbytečný strach z mluvení jde bokem. To mě mile překvapilo. Online výuka nabízí množství výhod. Aplikace umožňují například sdílení obrazovky a tím byly lekce zábavnější a efektivnější. ... Jsem velmi ráda, že jsem si vybrala Vaši školu. Jste všichni super!"

Eliška R. (individuální kurz angličtiny)

"Lektorka angličtiny je velmi milá a ochotná vše znovu a znovu vysvětlit. Na otázku, co mi v kurzu nevyhovuje, bych řekl jedině toho: Nevyhovuje mi, že nám lektorka tak "brzy" po začátku hodiny říká, že je už konec."

Petr K. (firemní kurz angličtiny)

"Líbí se mi, že lektorka kromě řeckého jazyka zná tradice a zvyklosti Řecka. Oceňuji její přístup a zkušenosti z praxe."

Miroslava K. (skupinový kurz řečtiny)

"V kurzu ruštiny mi vše vyhovuje. Líbí se mi, že s námi lektorka hodně konverzuje a probíráme aktuální témata."

Eva V. (skupinový kurz ruštiny)

"Lektorka je velice kreativní, umí pochválit, ihned reaguje na nové podněty, látku vysvětlí vždy velmi kvalitně, je velmi bystrá, pohotová, vnímavá, umí zaujmout, má přirozenou autoritu. Navíc je velice příjemná, milá, vždy usměvavá, prostě profesionální lektorka s vysokou úrovní znalostí. Děkuji za ni. Není co dodat, kurz obsahuje vše, co jsem si mohla jen přát."

Natalia M. (skupinový kurz italštiny)

"Lektorka je přátelská, empatická. Vytváří pohodové prostředí. Na kurzu italštiny se cítím jako na kávě se svými kamarádkami. Velmi jsem se za půl roku uvolnila, na každou lekci se těším."

Jana Ch. (skupinový kurz italštiny)

"S výukou jsem velmi spokojena. Líbí se mi, že lektorka má pozitivní přístup, je nápomocná a má trpělivost."

Ilona B. (skupinový kurz řečtiny)

"S výukou španělského jazyka v individuální formě jsem velice spokojená. Lektorka je vždy důkladně připravená a jasným způsobem umí vysvětlit probíranou látku. Touto formu bych také ráda poděkovala za vstřícnost jazykovému centru PARAKALO."

Natálie S. (individuální kurz španělštiny)

"Líbí se mi, že je kurz zaměřen na komunikaci , potřebnou slovní zásobu a praktická témata. ... Jsem velmi ráda, že jsem narazila na Vaši agenturu."

Pavla O. (skupinový kurz polštiny)

"Prakticky pořád se mluví -> maximálně využitý čas! Skvělý lektor s výbornými znolostmi. Vždy vládla příjemná atmosféra. Nenašel jsem, co bych vytkl -> mohu jen poděkovat za to, že už se nebojím otevřít pusu a mluvit!"

Jiří K. (skupinový kurz angličtiny)

"Líbí se mi malý počet studentů, možnost komunikovat, výborný termín. Se svou lektorkou jsem velmi spokojena. Hodiny jsou dobře rozdělené mezi gramatikou a konverzací. Lekce jsou zábavné a přitom užitečné."

Karla J. (skupinový kurz ruštiny)

"V kurzu se mi nejvíce líbí samotná konverzace. To že se nepoužívají vyplňovací učebnice, ale mluví se."

Robert H. (skupinový kurz polštiny)

"Na výuce se mi nejvíce líbí - přizpůsobení úrovně znalostem studentů, hodně konverzace a zábavná témata. Velmi spokojena jsem se svým lektorem, vede lekce skvělým způsobem, jeho přístup mi moc vyhovoval."

Zuzana B. (skupinový kurz angličtiny)

"Individuální jazykový kurz zcela naplnil mé očekávání. Lektorka mě dokázala neskutečně motivovat, její přístup byl velice milý, laskavý a velmi profesionální. VŘELE DOPORUČUJI!"

Iveta R. (individuální kurz angličtiny)

"I like the quiet environment and the 100% attention I received. I like that my lector was able to explain me in easy way the different topics. I like that my lector is patient and does not have problem to go back and explain me something again. (...)"

Lillyam E. (individual course of Czech language for foreigners)

"Nejvíce se mi líbila příjemná práce v malé skupince a přístup lektorky - vytížené hodiny. Jsem velmi spokojena se svou lektorkou - dobrý výklad, doplnění učebnice dalšími materiály a v případě potřeby individuální přístup. Hodiny byly pestré a velmi zajímavé. (...)"

Iva C. (skupinový kurz francouzštiny)

"Jazykový kurz je výborně organizovaný a vedený, hodně mě vyhovuje učení v malé skupince lidí a postupné učení se situacím. Hodně se mi líbí důsledné vytěžování poslechu a snaha nás dostat "mimo" knížku. S lektorkou jsem plně spokojen, je výborně připravena a všechno ochotně vysvětlí, a co je nejdůležitější: umí učit! (...)"

Jakub K. (skupinový kurz němčiny)

"Líbilo se mi pomalé tempo - super pre začiatočníkov. Mohli jsme si vybrat, co a jak budeme dělat. Super byly i materiály, hlavně cvičení, co v knize nebyly (testy). (...)"

Annamária H. (skupinový kurz španělštiny)

"Přístup lektorky byl velmi vstřícný. Malý počet studentů umožňoval individuální přístup a lektorka byla vždy pozitivně naladěná. Atmosféra ve škole je opravdu přátelská. Zaměstnanci byli milí, cítila jsem se ve škole příjemně. Vždy mi bylo vše srozumitelně vysvětleno a neměla jsem strach se na cokoliv zeptat. Rozhodně doporučuji. Doufám, že se pokročilá španělština otevře a že ji bude zase učit slečna Sabina."

Markéta Š. (skupinový kurz španělštiny)

"Jsem velmi spokojena!!! Výuka probíhala v přátelském prostředí v malém kolektivu, což považuji za velkou výhodu! Po sedmi měsících výuky jsem si troufla zahájit výstavu fotografií "Il bombardamento di Caldonazzo" v italštině (a to jako naprostý začátečník, který neuměl ani slovo italsky) považuji za velký úspěch hovořící o kvalitě výuky! Mohu všem vřele doporučit! Díky Parakalo!"

Alena P. (skupinový kurz italštiny)

Stránky:   1 2 3