Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Reference

Informujeme

  • Nové letní kurzy pro cestovatele

    Chystáte se v létě do cestovat do zahraničí? Překonejte své rozpaky a začněte s místními mluvit jejich rodným jazykem!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Co říkají naši studenti

Stránky:  1 2 3 4  

"Profík ještě zdaleka nejsem, ale když jsem Vám psala před rokem a ptala se, zda je reálné do půl roku umět základy, tak jsem tomu sama nechtěla věřit a teď se dokážu domluvit v obchodě, v restauraci, u kadeřníka... Nějakou základní konverzaci také zvládám. Takže mockrát děkuji hlavně paní lektorce, bez ní bych rozhodně nebyla tam, kde jsem. Ale ještě je toho spousta, co se musím naučit, takže určitě budu dále pokračovat."

Karolína J. (online individuální kurz řečtiny)

"Paní lektorka je opravdu skvělá a zjistila jsem, že mi více vyhovují lekce prezenčně."

My Linh (individuální kurz němčiny)

"Odkaz na sledování vtipně zpracovaného výukového seriálu, spojený s popisem děje a rozšíření slovní zásoby a další texty na dané téma mi pomáhají při osvojování nových vědomostí. Oceňuji trpělivost lektorky, nejvíce mi pomáhá konverzace na jednotlivá témata. Hodiny jsou vždy skvěle připravené."

Magdalena S. (online individuální kurz angličtiny)

"Velmi oceňují dokonalou přípravu lektorky na každou hodinu. Má vypracované materiály navíc (kvízy, texty k překladům, ...) a posílá mi i další podklady k učení (odkazy na chorvatské stránky, písně, filmy, ...), týkající se právě probíraného tématu. Je to další zpestření výuky, které vede k upevnění znalostí. Každá hodina je jedinečná. Moc mi pomáhá konverzace na různá témata. Na lektorku se vždy moc těším."

Magdalena S. (online individuální kurz chorvatštiny)

"Lektorka je velmi dobrá, vždy připravená na hodinu, milá, nápomocná a srdečná. Dokáže udělat hodinu zábavnou a zajímavou a přizpůsobit ji studentovi. Je to jedna z mála lektorek, na jejíž hodiny se člověk opravdu těší."

Renata (online individuální kurz polštiny)

"V Parakalo navštěvuji individuální lekce Italštiny. Četnost i délka lekci mi vyhovuje. Lektorka je velmi komunikativní, vždy že mně nějakou reakci vydoluje, popř počká, až ji ze sebe vydoluji já. Postupujeme tempem, které si svými "schopnostmi" určují já. ... jsem zatím se vším ve " škole" spokojená a příjemným zpestřením bylo i vánoční setkání lektorů a studentů."

Lenka B. (individuální kurz italštiny)

"Výuka je zábavná a srozumitelná. Tempo je vyhovující a témata jsou volená tak, abych naučené učivo využila v běžné komunikaci s Italy."

Branislava Š. (skupinový kurz italštiny)

"Jsem velmi spokojena s vyukou a pristupem jak skoly tak lektorky. Jsem rada, ze jsem se pro studium rectiny na Parakalo rozhodla."

Karolina J. (online individuální kurz řečtiny)

"Na nabídku online kurzu chorvatštiny jsem narazila náhodně na svém Facebooku. Protože už jsem chorvatštinu v minulosti studovala, zapsala jsem se do kurzu pro falešné začátečníky. Hned od první lekce jsem věděla, že tento kurz je pro mě ten pravý. Ve skupině jsou jen tři studenti, takže každý má hodně prostoru na mluvení, lektorka je velmi milá a příjemná, připravuje různé materiály, abychom procvičili potřebná i aktuální témata, ale pracujeme i s učebnicí a věnujeme se gramatice. Konverzace a rozšiřování slovní zásoby je ale stěžejní. Za těch několik měsíců jsem se rozmluvila natolik, že vím, že se v létě v Chorvatsku neztratím a zvládnu si vyjednat vše potřebné. Kurz můžu jedině doporučit!"

Pavla H. (online skupinový kurz chorvatštiny)

"Já jsem maximálně s kurzem spokojená i s paní lektorkou :-) Na každou hodinu se těším. I já jsem sama překvapená, že mě to tak chytlo, měla jsem obavu, že mi to nepůjde apod., ale opravdu velká spokojenost."

Lucie V. (individuální kurz polštiny)

"Na první lekci jsem byla natěšená, ale také nervózní, kvůli mým počatečním pokusům a neúspěchům najít dobrou jazykovou školu. Nicméně po první hodině mi spadl balvan ze srdce, lektorka je naprosto úžasná. Po dalších hodinách až do současnosti jsou mé zkušenosti jen a jen lepší. Mám individuální online hodiny, protože to mám do Česka momentálně malinko z ruky, a taky mi to vyhovuje daleko víc, jako člověku velice stydlivému. Pokaždě se na hodinu těším a mám z ní pozitivní pocity, dokonce mi i několikrát zvedla špatnou ranní náladu. Je to pro mne učení velice zábavnou formou, příjemné, aplikované na obyčejný život, s přijemným a lidským vystupováním. Když se vyskytné nějáká mimořádná situace (zaspání, nahrazování hodin, atd), není problém so domluvit na čemkoli. Ve studijních materiálech by člověk mohl rovnou plavat, takže nedostatek rozhodně nehrozí, což je další plus."

Lenka K. (online individuální kurz řečtiny)

"... jsem velice spokojená. Za velmi krátkou dobu mi (lektorka) pomohla naučit se řecky spoustu věcí - od řeckých múz :) až po klasickou komunikaci. Hodiny s paní lektorkou mě baví, jsou záživné, naučné a pohodové. Velmi oceňuji jazykový rozhled paní lektorky, která mi s trpělivostí vždy vše vysvětlí. Jsem spokojená s kvalitou výuky a přátelským přístupem, který mi dovoluje cítit se komfortně. Děkuji za to! :)"

Jana B. (online individuální kurz řečtiny)

"Líbí se mi různorodé materiály, připravenost vyučující, lekce nejsou jednotvárné. Jen tak dál..."

Martina B. (skupinový kurz italštiny)

"Líbí se mi menší skupina, možnost "rozmluvit se", nepřehnaní se to s počtem klasických cvičení z učebnice :) Lektorka 1* :)"

Hana V. (skupinový kurz italštiny)

"Jsem velmi spokojena. Oceňuji hravost, nadšení, radost, tvořivost, pozitivní hodnocení. Lektorka je vždy skvěle připravena na výuku, tvořivá, výborná učitelka."

Daniela B. (skupinový kurz italštiny)

"Lektorka je vždy perfektně připravena, lekce je zábavná a poučná zároveň."

Martin O. (skupinový kurz polštiny)

"Skvělý přístup školy i lektora, možnosti domluvy hodiny dle potřeby. Děkuji za vše, byla jsem nadmíru spokojená."

Magdaléna L. (skupinový kurz turečtiny)

"Jsem velmi spokojená s lektorkou, která nás vyučuje polský jazyk. ... využila jsem jedné lekce online (pozn. online připojení do prezenční výuky) - byla jsem mimo region a jsem ráda za tu možnost. ... je fajn, že pokud se nemůžete hodiny zúčastnit osobně, tak ta možnost existuje."

Hana R. (skupinový kurz polštiny)

"Ste výborní, všetko je OK. Ďakujem Vám za promtný prístup, spoľahlivosť, lektorke za trpezlivosť a študijné materiály. Individuálny prístup, presnosť, spoľahlivosť."

Marián M. (online individuální kurz chorvatštiny)

"Pouze slova chvály. Jsem s vámi spokojená. Lektorka je skvělá. Celkově výborná komunikace, příjemné prostředí."

Michaela Š. (skupinový kurz němčiny)

Stránky:  1 2 3 4