Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  O nás  /  Naši lektoři

Naši lektoři

Nina

Lektorka Nina byla od malička fascinována cizími jazyky. Její znalosti v kombinaci s trpělivým, ale přesto důsledným přístupem k učení z ní tvoří ideální lektorku jak pro skupinovou, tak i individuální výuku. Nina navíc studuje španělštinu a čínštinu v rámci oboru mezinárodních vztahů. Podílela se na tvorbě Business-english přednášek pro Slezskou Univerzitu a účastnila se výběrových konferencí EYP.

Tereza

Tereza studovala angličtinu na Nottingham Trent University, vlastní několik diplomů a certifikátů. Několik let strávila poznáváním cizích zemí, žila například v USA, Anglii, Irsku a Itálii. Tereza tvrdí, že výuka angličtiny není jen její prací, ale také jejím koníčkem a životním posláním. Každou hodinu angličtiny se snaží dělat zajímavou tak, aby výuka studenty bavila. Specializuje se zejména na konverzaci.

Alena

Alena je zkušenou lektorkou angličtiny. Vždy se snaží studentům připravit příjemné a pestré hodiny tak, aby získali pozitivní přístup k angličtině a ta se stala nedílnou součástí jejich života.

Martina

Martina je zkušenou lektorkou angličtiny. V jejích hodinách vždy vládne přátelská atmosféra, tak aby se studenti cítili příjemně, neostýchali se mluvit a do kurzu chodili rádi. Klade důraz na rozvíjení všech složek jazyka - mluvení, psaní, čtení i poslech.

Veronika

Veronika učí různé věkové skupiny - od žáků základních a středních škol po dospělé studenty. Nejvíce ji těší, když může pomáhat změnit vztah k angličtině u žáků a studentů, kterým angličtina připadala původně těžká a mnohdy nenáviděná až na předmět zajímavý, zvládnutelný a dokonce i oblíbený.

Mirka

Lektorka angličtiny a němčiny se zabývá výukou všech věkových kategorií. Učení jazyků je pro ní smysluplnou prací a zároveň velkým koníčkem. Díky empatii a velké trpělivosti si dokáže najít cestu ke každému studentu a naučit ho anglicky či německy.

Petra

Lektorka anglického jazyka řadu let pracovala a žila ve Velké Británii a má ambice předávat zkušenosti dále. Vzhledem ke svému ekonomickému vzdělání a praxi se specializuje na Business English. Největší přínos spatřuje v pomoci studentům na jejich cestě za životním úspěchem.

Radka

Vystudovala francouzskou literaturu na Ostravské univerzitě a výuce se věnuje od roku 2009, kdy se vrátila z roční stáže ve Francii. Miluje francouzskou kulturu, hudbu, filmy a jídlo. Moc ráda učí především základy tohoto krásného jazyka, ale ráda si popovídá francouzsky i s někým, kdo už jazyk ovládá lépe. Snaží se svým studentům ukázat, že francouzštinu se lze naučit v jakémkoliv věku.

Anja

Rodilá mluvčí chorvatštiny a srbštiny žije již nějakou dobu v ČR a mluví poměrně dobře česky. Své rodné jazyky vás ráda naučí v rámci online kurzů. Je velice pečlivá, svědomitá a důsledná.

Romana

Italštinářka Romana žila několik let v Itálii, poté vystudovala italskou filologii a do Itálie se každoročně vrací. Italský způsob života miluje a ráda vás s ním seznámí ve svých kurzech.

Veronika

K italštině přivedl Veroniku její dědeček, Ital. Díky tomu, že s ním již jako malá mluvila italsky, má k italštině jiný vztah než k ostatním cizím jazykům. Velmi se oblíbila také Itálii, zvláště Toskánsko a Umbrii, kde se účastnila kurzu na Univerzitě pro cizince v Perugii.

Anna

Anna je rodilá mluvčí italštiny, která už několik let žije v Ostravě. Jazyky pro ni nejsou pouze prací, ale jak sama říká – je to její vášeň. Na italských lekcích se můžete těšit na kvalitní výuku plnou energie a zábavy. Ráda se s Vámi podělí o své kořeny, jazyk a také slunce své země. Anna je lektorka, která Vás naučí milovat Itálii.

Dominika

Dominika vystudovala německou filologii, absolvovala několik studijních i pracovních stáží v Německu a nyní se kromě učení zabývá nákupem v německy mluvící firmě. Vyučuje také češtinu pro cizince přes zprostředkující jazyk angličtinu nebo němčinu.

Jana

Jana je naší výbornou němčinářkou. Díky svým tlumočnickým a obchodním zkušenostem z firem jednajících s německy mluvícími klienty se také velmi dobře orientuje na poli Wirtschaftsdeutsch. Je velice precizní a důsledná a pokroky při výuce s ní jsou opravdu patrné.

Mirka

Lektorka angličtiny a němčiny se zabývá výukou všech věkových kategorií. Učení jazyků je pro ní smysluplnou prací a zároveň velkým koníčkem. Díky empatii a velké trpělivosti si dokáže najít cestu ke každému studentu a naučit ho anglicky či německy.

Mariola

Mariola se v Polsku narodila a polština, stejně jako čeština, je její mateřský jazyk. Díky mnohaletým zkušenostem z polského firemního prostředí a zkušenostem s výukou dokáže velmi dobře přizpůsobit kurzy téměř pro jakýkoli obor i jazykovou úroveň. Jejím koníčkem je polská literatura a dokáže vám sehnat téměř jakoukoli knihu v polském jazyce.

Krystyna

Rodilá mluvčí polštiny u nás učí individuální, skupinové i firemní kurzy. Krystyna vystudovala na univerzitě v Zelené Hoře v Polsku. Má dlouholetou praxi ze školství i z oblasti publicistiky v Českém rozhlase. Její hodiny jsou svěží, zábavné a aktuální.

Aneta

Rodilá mluvčí, která žila a studovala v Krakowě. Nyní se přestěhovala do České republiky a začala také se studiem češtiny. Velmi brzy se naučila česky tak, že dokázala přečíst pohádky Miloše Macourka a to si češtinu úplně zamilovala. Aneta vám v kurzech ráda ukáže, že polština je zajímavý jazyk, který pro nás Čechy naní tak těžký, jak by se mohlo zdát. Kromě výuky jazyků se Aneta zabývá také IT technologiemi, takže s vámi ráda probere i technickou polštinu.

Matylda

Matylda je Polka s částečně českými kořeny a výuce jazyků se věnuje více než 10 let. Do svých devatenácti žila ve Varšavě, v Praze pak vystudovala češtinu na Univerzitě Karlově. Následně zakotvila ve Francii, aby se po deseti letech vrátila zpět do Polska. Dnes pro nás učí online polštinu, francouzštinu a češtinu pro cizince. Největší radost má, když studenti komunikují a hodina je baví. Je maminkou tří multilingvních dcer a paničkou dvou mlčících koček.

Yana

Yana, rodilá mluvčí ruštiny, pochází z Astany, z Kazachstánu, kde studovala lingvistiku. Nyní již více než 5 let žije v Ostravě a mluví výborně česky.

Natálie

Natálie, rodilá mluvčí žijící několik let v České republice. Mluví plynule česky a má dlouholeté zkušenosti ve skupinové a individuální výuce ruského jazyka. Ráda poznává nové lidi a pomáhá jim v budování jazykové vybavenosti. Navíc se s Natálií můžete naučit rusky i online!

Sylvi

Sylvi je Kypřanka, poloviční Češka. Řečtina je nejen její rodný jazyk, ale i profesní. Moderní řeckou a anglickou filologii vystudovala na UK, Egejské univerzitě a na Národní a Aténské Kapodistriasově univerzitě. Učila také na na FFUK. Kypr, Řecko (kde žije další část její rodiny) je „vášeň pro život".  A tato vášeň se projevuje i v jazyce.

Tomáš

Řečtina je Tomášovým druhým jazykem, jeho rodina pochází ze Soluně a Řecko vždy bylo jeho srdeční záležitostí. Tomáš vede své lekce kreativně, dozvíte se mnoho o řecké kultuře a o způsobu života v moderním Řecku. Tomáš má také velice rád řeckou mytologii.

Kateřina

Kateřina je výborná lektorka španělštiny, která umí pracovat se skupinami i jednotlivci a zohlednit jejich potřeby ve výuce. Vystudovala španělskou filologii na Ostravské univerzitě a působila také jako au-pair ve Španělsku. Učí všechny věkové skupiny a baví ji práce s dětmi. Její lekce jsou tak velmi příjemné a vždy pozitivně naladěné.

Zofia

Nadšená lektorka Zofia klade důraz na osobní přístup a motivaci. Španělština je její vášní a mezi její zájmy patří také historie a kultura španělsky mluvících zemí. Úspěšně složila mezinárodní zkoušky ze španělštiny DELE na úrovni C1. Mimo jiné, mluví plynule polsky a ovládá český znakový jazyk. Na práci lektorky považuje za nejdůležitější vřelý vztah se studentem, poznání kultury daného jazyka a hlavně využití jazyka v praxi.

Ali

Ali je rodilým mluvčím turečtiny, ale velmi dobře mluví česky. Rád vás seznámí také s tureckou kulturou, kuchyní i s tureckou mentalitou. Lektor se zaměřuje na komunikaci, potřebnou slovní zásobu a praktická témata.

Uğur

Rodilý mluvčí turečtiny Uğur žije v České republice už několik let. Umí tak velmi dobře česky, ale i anglicky. Má bohaté zkušenosti v oblasti IT a často pracoval s lidmi v multikulturním týmu. Díky tomu může turečtinu blíže přiblížit chápání svých studentů.

Tereza studovala angličtinu na Nottingham Trent University, vlastní několik diplomů a certifikátů. Několik let strávila poznáváním cizích zemí, žila například v USA, Anglii, Irsku a Itálii. Tereza tvrdí, že výuka angličtiny není jen její prací, ale také jejím koníčkem a životním posláním. Každou hodinu angličtiny se snaží dělat zajímavou tak, aby výuka studenty bavila. Specializuje se zejména na konverzaci.