Úvod  /  Nabízíme  /  Polský jazyk  /  Jazykové kurzy

Reference

 • "S kurzem Business English jsem spokojen. Líbí se mi především připravenost lektora."

  Bc. Pavel Szabo

  22.11.2016, DIXILO - Pavel Szabo

 • Všechny reference

Informujeme

 • Den otevřených dveří

  Zveme vás na den otevřených dveří do jazykového centra PARAKALO. Přijde se s námi seznámit, zeptat se na podrobnosti ke kurzu, popř. si ujasnit svou jazykovou úroveň.

 • Nový školní rok se blíží

  Pro podzimní semestr 2018/2019 vypisujeme nové skupinové kurzy. Otevíráme také individuální a firemní kurzy.

 • Všechny články

Jazykové kurzy polštiny (polského jazyka)

Vyberte si kurz polského jazyka, který vám vyhovuje nejvíce. Všechny kurzy polštiny probíhají v Ostravě a jejím okolí.

Individuální kurzy polštiny jsou vhodné pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků, kurzy polštiny pro veřejnost budou vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními a firemní jazyková výuka vyhoví jakýmkoli požadavkům pro výuku zaměstnanců ve firmách.

Individuální jazykové kurzy polštiny

Nabízíme vám individuální kurzy polského jazyka v Ostravě a v okolí. Jedná se o velmi intenzivní kurzy, kdy se lektor věnuje pouze jednomu studentovi. Individuální kurzy polštiny probíhají zpravidla v našich prostorách v Ostravě – Mariánských Horách, případně dle domluvy u klienta ve firmě/doma.

Jazykové kurzy polštiny pro veřejnost

Nabízíme vám otevřené kurzy polského jazyka pro veřejnost různého zaměření. Potřebujete-li poradit s výběrem kurzů, zanechte nám vzkaz, my se vám ozveme a rádi vám poradíme.

Všechny kurzy probíhají v našich učebnách v Mariánských Horách, na adrese Přemyslovců 992/52. Možnost parkování zdarma na ulici Korunní, za domem. Dostupné (cca 5 minut pěšky) z tramvajové zastávky Mariánské náměstí.

Jazykové kurzy polského jazyka pro firmy

Nabízíme vám komplexní služby při zajišťování výuky polského jazyka ve vaší firmě pro všechny jazykové úrovně, od úplných začátečníků po velmi pokročlé studenty. Firemní kurzy probíhají nejčastěji u vás ve firmě anebo v našich prostorech v Ostravě - Mariánských Horách.

Objednání jazykových kurzů či kalkulace

Pro objednání kurzů polštiny či cenovou kalkulaci využijte tlačítek výše v liště "Mám zájem o:" nebo nás kontaktujte. Věříme, že jakmile naše služby vyzkoušíte, budete spokojeni.