Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Jazyky  /  Czech for Foreigners  /  Public Courses

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro podzimní semestr 2025

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám lépe vyhovuje skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 14 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Public Courses of Czech for Foreigners

Choose a public course of the Czech language that will perfectly suit you!

If you need an advice regarding the choice of courses, contact us at +420 776 776 283 or info@parakalo.cz, we will be happy to help you.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vyberte si kurz češtiny pro cizince pro veřejnost, který vyhovuje přesně vašim požadavkům!

 

Potřebujete-li poradit s výběrem kurzů, kontaktujte nás na telefonním čísle +420 776 728 283 nebo emailu info@parakalo.cz,rádi vám poradíme.

 

 

Nabídka kurzů

Dárkový poukaz na individuální nebo skupinový kurz

Obdarujte svou rodinu, blízké nebo obchodní partnery! Je to dárek, který nejen potěší, ale který navíc pomáhá zlepšovat se v cizích jazycích.

Cena kurzu: od 1 000 Kč Více o kurzu