Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Jazyky  /  Dárkové poukazy

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro jarní semestr 2024

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám vyhovuje více skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 12 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Dárkové poukazy

Obdarujte svou rodinu, blízké nebo obchodní partnery! Je to dárek, který nejen potěší, ale který navíc pomáhá zlepšovat se v cizích jazycích.

Darujte poukaz na:

nebo

Můžete si vybrat konkrétní kurz (např. čtvrtletní individuální kurz angličtiny nebo kurz Španělština pro začátečníky) anebo nechat na obdarovaném, ať si vybere kurz sám, a darovat Dárkový poukaz na individuální jazykový kurz nebo skupinový jazykový kurz se začátkem v únoru 2023.

Dárkový poukaz Vám zašleme elektronicky, poté si ho můžete vytisknout (VZOROVÝ DÁRKOVÝ POUKAZ), nebo Vám ho připravíme do obálky a můžete si ho vyzvednout u nás v Parakalu v Opavě nebo Ostravě, popř. Vám ho zašleme poštou.

Vybírat můžete z poukazů v hodnotě 1000, 2000 a 4000 Kč anebo můžete zakoupit Dárkový poukaz na určitou hodnotu dle svého přání (např. 1500 Kč, 3000 Kč apod.). Poukaz je platný 1 rok.

Pro více informací a objednání dárkového poukazu na určitou hodnotu nám, prosíme, napište na: info@parakalo.cz nebo se spojte přímo s koordinátorkami jazykových kurzů na kontaktech níže.

 

Ostrava

Ostrava

PARAKALO s.r.o.
Přemyslovců 992/52 
709 00, Ostrava - Mariánské Hory

Kontakt

Mgr. Veronika Tichov
koordinátorka jazykových kurzů
veronika.tichov@parakalo.cz
+420 776 728 283

 

 alt=

Opava

PARAKALO - centrum jazyků s.r.o.
Masarykova třída 333/18
746 01, Opava

Kontakt

Mgr. Eva Kuršová
koordinátorka jazykových kurzů
eva.kursova@parakalo.cz
+420 777 556 268

 

Nabídka kurzů

Dárkový poukaz na individuální nebo skupinový kurz

Obdarujte svou rodinu, blízké nebo obchodní partnery! Je to dárek, který nejen potěší, ale který navíc pomáhá zlepšovat se v cizích jazycích.

Cena kurzu: od 1 000 Kč Více o kurzu