Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Jazyky  /  Czech for Foreigners

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro podzimní semestr 2025

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám lépe vyhovuje skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 12 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Czech for Foreigners

Learn Czech with Parakalo

Learn to understand and speak Czech with confidence.
Join our courses in Ostrava, Opava or online.

 

Choose a Czech for foreigners course that suits you best. All of our courses of Czech for foreigners take place in Ostrava, Opava and their surroundings or online.

Individual courses of Czech for foreigners

If you want to choose your own time, pace, and content of the course yourself according to your availability and requirements, this course is perfect for you. These courses are very intense, with one lecturer and one student. The individual courses take place either in our classrooms in Ostrava, Opava, in your office, workplace, or home. More information.

Public courses of  Czech for foreigners

These courses are suitable for those of you who like to learn in a group and to be motivated by others. We open courses of Czech for foreigners for 3-6 students on different levels each semester. All of the public courses take place in our classrooms at Přemyslovců 992/52, Ostrava – Mariánské Hory (Free parking is available on Korunní street behind the building. It is a 5-minute walk from Mariánské náměstí tram station or Strmá bus station.) and Masarykova třída 333/18, Opava.

Company courses of Czech for foreigners

We can provide a complete teaching of Czech for foreigners (as well as other languages). We offer courses for all levels and specialisations (economics, technology, tourism, etc.). The company courses usually take place in your company, or in our classrooms at Přemyslovců 992/52, Ostrava – Mariánské Hory or Masarykova 333/18, Opava. More information.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vyberte si kurz češtiny pro cizince, který vám vyhovuje nejvíce. Všechny kurzy češtiny pro cizince probíhají v Ostravě, Opavě a jejím okolí nebo online.

Individuální kurzy češtiny pro cizince

Jsou vhodné pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků. Jedná se o velmi intenzivní kurzy, kdy se lektor věnuje pouze jednomu studentovi. Individuální kurzy probíhají buď v našich učebnách v Ostravě, Opavě, u Vás ve firmě či na pracovišti či u vás v domácnosti. Více informací.

 

Kurzy češtiny pro cizince pro veřejnost

Budou vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními. Každý semestr otevíráme kurzy češtiny pro cizince různých úrovní pro 3 - 6 studentů. Všechny kurzy pro veřejnost probíhají v učebnách na adrese Přemyslovců 992/52, Ostrava - Mariánské Hory (Možnost parkování zdarma na ulici Korunní za domem. Dostupné (cca 5 min. pěšky) z tramvajové zastávky Mariánské náměstí či autobusové zastávky Strmá.) a Masarykova třída 333/18, Opava.

 

Firemní kurzy češtiny pro cizince

Zajistíme kompletní výuku češtiny pro cizince (i jiných jazyků) ve vaší firmě. Nabízíme kurzy všech úrovní i různého odborného zaměření (ekonomika, technika, cestovní ruch aj.). Firemní kurzy probíhají nejčastěji u vás ve firmě anebo v našich učebnách na adrese Přemyslovců 992/52, Ostrava - Mariánské Hory či Masarykova 333/18, Opava. Více informací.

Nabídka kurzů

Individual courses of Czech for foreigners - Ostrava

Choose time and length of lessons according to your needs. We will create your individual study plan. An individual course is the most effective way to learn Czech!

Cena kurzu: od 7 199 Kč Více o kurzu

ONLINE individual courses of Czech for foreigners

Choose time and length of lessons according to your needs. We will create your individual study plan. An individual course is the most effective way to learn Czech!

Cena kurzu: od 599 Kč Více o kurzu

Dárkový poukaz na individuální nebo skupinový kurz

Obdarujte svou rodinu, blízké nebo obchodní partnery! Je to dárek, který nejen potěší, ale který navíc pomáhá zlepšovat se v cizích jazycích.

Cena kurzu: od 1 000 Kč Více o kurzu

Individual courses of Czech for foreigners - Opava

Choose time and length of lessons according to your needs. We will create your individual study plan. An individual course is the most effective way to learn Czech!

Cena kurzu: od 6 299 Kč Více o kurzu