Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Reference

Informujeme

  • Nové letní kurzy pro cestovatele

    Chystáte se v létě do cestovat do zahraničí? Překonejte své rozpaky a začněte s místními mluvit jejich rodným jazykem!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Co říkají naši studenti

Stránky:   1 2 3 4  

"Líbí se mi malý počet studentů, možnost komunikovat, výborný termín. Se svou lektorkou jsem velmi spokojena. Hodiny jsou dobře rozdělené mezi gramatikou a konverzací. Lekce jsou zábavné a přitom užitečné."

Karla J. (skupinový kurz ruštiny)

"V kurzu se mi nejvíce líbí samotná konverzace. To že se nepoužívají vyplňovací učebnice, ale mluví se."

Robert H. (skupinový kurz polštiny)

"Na výuce se mi nejvíce líbí - přizpůsobení úrovně znalostem studentů, hodně konverzace a zábavná témata. Velmi spokojena jsem se svým lektorem, vede lekce skvělým způsobem, jeho přístup mi moc vyhovoval."

Zuzana B. (skupinový kurz angličtiny)

"Individuální jazykový kurz zcela naplnil mé očekávání. Lektorka mě dokázala neskutečně motivovat, její přístup byl velice milý, laskavý a velmi profesionální. VŘELE DOPORUČUJI!"

Iveta R. (individuální kurz angličtiny)

"I like the quiet environment and the 100% attention I received. I like that my lector was able to explain me in easy way the different topics. I like that my lector is patient and does not have problem to go back and explain me something again. (...)"

Lillyam E. (individual course of Czech language for foreigners)

"Nejvíce se mi líbila příjemná práce v malé skupince a přístup lektorky - vytížené hodiny. Jsem velmi spokojena se svou lektorkou - dobrý výklad, doplnění učebnice dalšími materiály a v případě potřeby individuální přístup. Hodiny byly pestré a velmi zajímavé. (...)"

Iva C. (skupinový kurz francouzštiny)

"Jazykový kurz je výborně organizovaný a vedený, hodně mě vyhovuje učení v malé skupince lidí a postupné učení se situacím. Hodně se mi líbí důsledné vytěžování poslechu a snaha nás dostat "mimo" knížku. S lektorkou jsem plně spokojen, je výborně připravena a všechno ochotně vysvětlí, a co je nejdůležitější: umí učit! (...)"

Jakub K. (skupinový kurz němčiny)

"Líbilo se mi pomalé tempo - super pre začiatočníkov. Mohli jsme si vybrat, co a jak budeme dělat. Super byly i materiály, hlavně cvičení, co v knize nebyly (testy). (...)"

Annamária H. (skupinový kurz španělštiny)

"Přístup lektorky byl velmi vstřícný. Malý počet studentů umožňoval individuální přístup a lektorka byla vždy pozitivně naladěná. Atmosféra ve škole je opravdu přátelská. Zaměstnanci byli milí, cítila jsem se ve škole příjemně. Vždy mi bylo vše srozumitelně vysvětleno a neměla jsem strach se na cokoliv zeptat. Rozhodně doporučuji. Doufám, že se pokročilá španělština otevře a že ji bude zase učit slečna Sabina."

Markéta Š. (skupinový kurz španělštiny)

"Jsem velmi spokojena!!! Výuka probíhala v přátelském prostředí v malém kolektivu, což považuji za velkou výhodu! Po sedmi měsících výuky jsem si troufla zahájit výstavu fotografií "Il bombardamento di Caldonazzo" v italštině (a to jako naprostý začátečník, který neuměl ani slovo italsky) považuji za velký úspěch hovořící o kvalitě výuky! Mohu všem vřele doporučit! Díky Parakalo!"

Alena P. (skupinový kurz italštiny)

"Jsem ráda, že jsem našla pro mé děti právě tuto školu. Hodnotím velmi kladně reaktivitu školy (jsou zařízení, kde dostanu odpověď ještě dnes). Velmi dobrá domluva s vyučujícím, hezký přístup k dětem. Můžu jen doporučit."

Marcela P. (individuální kurz Čeština pro cizince pro děti)

"Ve Vaší škole studuji angličtinu už druhým rokem a jsem tady velmi spokojena.Velmi příjemná atmosféra - bez stresů a obav z neúspěchu. Výuka se přizpůsobila mým časovým možnostem. Lektorky - měla jsem dvě - byly velmi příjemné a kvalitní a trpělivé.Vaši školu určitě svým známým doporučím."

Libuše P. (individuální kurz angličtiny)

"Líbil se mi individuální přístup, připravenost materiálu na výuku a vysvětlení gramatiky. Vše probíhalo v anglickém jazyce, což jsem uvítala. Rozhodně mi to přineslo větší sebevědomí, co se týče konverzace v daném jazyce a prohloubení slovní zásoby."

Adilija L. (individuální kurz angličtiny se zaměřením na zdravotnictví)

"Myslím,že nelze nic zlepšovat. Jste suproví!!! Líbí se mi přístup k nám, jako ke "studentům", a hlavně výuka, která pro nás starší je vedená zábavnou formou, ale naučnou."

Taťána K. (skupinový kurz angličtiny)

"Mám za sebou zatím 4 lekce němčiny z 11 a jsem velmi spokojená. Lektorka má výborně zpracované materiály týkající se problematiky práce v mém oboru. Velmi oceňuji i možnost konverzací. Doporučuji!"

Monika P. (individuální kurz němčiny)

"Děkuji za úžasný kurz italštiny. To, co jsem se v kurzu naučil, jsem již několikrát využil na pracovní cestě v Itálii i na dovolené s rodinou. ... Učivo bylo podáno srozumitelnou formou, lekce byly zábavné a hlavně praktické."

Petr S. (individuální kurz italštiny)

"Jsem opravdu spokojená, jsem neustále motivovaná, proč se učit ruský jazyk. Lektorka - super! Dovídám se plno nových informací, průběh hodin je plně využit, metody učení super, plně mi vyhovují."

Jana T. (skupinový kurz ruštiny)

"Prošla jsem individuálním kurzem pro začátečníky v ruském jazyce. Bylo to úžasné, náplň hodin byla vždy vyvážená, co se gramatiky, slovní zásoby, konverzace a čtení týče. Slečna lektorka byla vždy výborně připravená a látku podávala jak hravou tak klasickou formou. Velice děkuji za zážitky a získané jazykové dovednosti a těším se na další spolupráci."

Lenka B. (individuální kurz ruštiny)

"... při vybírání kurzu - jazykové školy jsem dala na recenze a fotku lektorky na Vašich stránkách. Jelikož ráno vstávám v pět, jedu 25 km do práce, kde jsem do 16 hod. a pak jdu na angličtinu, potřebuji, aby vše bylo v pohodě, bez stresu, s úsměvem, radostí, což se jí perfektně daří a za co jsem vděčná, a vždy se do kurzu mooooc těším. Hodiny jsou různorodé, kreativní a nic bych neměnila."

Pavla Š. (skupinový kurz angličtiny)

"Mám jen samá slova chvály. Nenapadá mě žádná výtka. Jsem nadšená přístupem a výkladem lektorky. Hodiny jsou veselé, zábavné a přitom se spoustu věcí naučím. Poprvé v životě mě učení angličtiny baví. Těším se na každou hodinu a doufám, že bude i navazující kurz. :-)"

Tereza N. (skupinový kurz angličtiny)

Stránky:   1 2 3 4