Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Chorvatština pro středně pokročilé 2 - ONLINE, pondělí 18:00 - 19:30

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro jarní semestr 2024

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám vyhovuje více skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 12 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Chorvatština pro středně pokročilé 2 - ONLINE, pondělí 18:00 - 19:30

Tento kurz je vhodný pro středně pokročilé studenty, kteří se jazyku věnují alespoň tři roky. Kurz navazuje na podzimní semestr 2023.

Jazyk: chorvatština Den: pondělí
Úroveň: středně pokročilý (B1/B2) Čas: 18:00 - 19:30
Místo: online odkudkoli (Google Meet) Podzimní semestr: 2.10.2023 - 29.1.2024
Kapacita: 3 - 6 studentů Jarní semestr: 19.2.2024 - 10.6.2024

Pro koho je kurz určen?

Pro studenty, kteří mají středně pokročilou znalost chorvatštiny a chtějí se zlepšovat v konverzaci, gramatické správnosti a jistotě používání tohoto krásného jazyka.

Co se v kurzu naučím?

Výuka se již zaměřuje na složitější gramatické jevy (budoucí čas, podmiňovací způsob) a lektorka, rodilá mluvčí, klade důraz na spontánní komunikaci a interakci ve skupině. Probírají se aktuální lokální i světová témata - v žádném případě se nebudete nudit.

 

Kurzem Vás provede lektorka Anja, rodilá mluvčí chorvatštiny a srbštiny, která žije již delší dobu v ČR a mluví velmi dobře česky. Anja má své lekce vždy perfektně připravené a vede je s lehkostí a s úsměvem. Vaše pokroky v chorvatštině na sebe nenechají dlouho čekat.

*Změna lektora vyhrazena

Co říkají naši studenti?

"Ste výborní, všetko je OK. Ďakujem Vám za promtný prístup, spoľahlivosť, lektorke za trpezlivosť a študijné materiály. Individuálny prístup, presnosť, spoľahlivosť." /Marián M./

Více referencí na jazykovou výuku

 

Chorvatština nejen pro samouky

Hlavní učebnice v kurzu. Další materiály zajistí lektor.

Učebnice není v ceně kurzu.

 

 

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 5 299 Kč
Kód:

Varianty kurzu