Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Angličtina pro velmi pokročilé 1 - Opava, středa 15:00 - 16:30

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro podzimní semestr 2025

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám lépe vyhovuje skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 14 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Angličtina pro velmi pokročilé 1 - Opava, středa 15:00 - 16:30

Doveďte svou angličtinu k dokonalosti. Kurz je vhodný pro pokročilé studenty.

Jazyk: angličtina Den: středa
Úroveň: velmi pokročilý (B2+) Čas: 15:00 - 16:30
Místo: Masarykova třída 333/18, Opava Podzimní semestr: 2.10.2024 - 22.1.2025
Kapacita: 4 - 8 studentů Jarní semestr: 19.2.2025 - 28.5.2025

Pro koho je kurz určen?

Kurz je vhodný pro pokročilé studenty angličtiny, kteří si chtějí udržovat své dobré znalosti angličtiny a neustále se zlepšovat ve všech jazykových kompetencích. Výuka se zaměřuje na rozšiřování slovní zásoby, probírají se pokročilé gramatické jevy a debatuje se o aktuálních domácích i světových tématech nebo zajímavostech z anglicky mluvících zemí.

 

Kurzem Vás provede lektorka Tereza. Terka studovala angličtinu na Nottingham Trent University a také několik let poznávala svět, žila například v USA, Anglii, Irsku a Itálii. Pro Terezu je výuka angličtiny prací, koníčkem a životním posláním zároveň. Hodiny angličtiny s Terkou si prostě užijete.

*Změna lektora vyhrazena

 

Co říkají naši studenti?

"Bylo to úžasné, náplň hodin byla vždy vyvážená, co se gramatiky, slovní zásoby, konverzace a čtení týče. Slečna lektorka byla vždy výborně připravená a látku podávala jak hravou tak klasickou formou. Velice děkuji za zážitky a získané jazykové dovednosti a těším se na další spolupráci." /Lenka Bartošová/

Více referencí na jazykovou výuku


Náš TIP:

  • dvousemestrální kurz je vždy výhodnější
  • při včasném zápisu a úhradě kurzovného do 30.6.2024 ušetříte až 800 Kč

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 4 599 Kč
Kód:

Varianty kurzu