Úvod  /  Reference  /  Jazyková výuka

Reference

Informujeme

  • Podzimní slevy na individuální kurzy angličtiny a němčiny

    A protože máme aktuálně ještě několik neobsazených termínů v dopoledních (8:00 až 11:00) a poledních (11:00 až 14:00) hodinách a v pátek (celý den), můžete si nyní, od pondělí 23.10.2017 do 23.11.2017 (případně jen do vyčerpání naší kapacity), zakoupit individuální kurzy angličtiny a němčiny s 20% slevou na dopolední, polední anebo páteční lekce.

  • Polština získává na popularitě!

    Polština není zrovna nejpopulárnějším jazykem (jako třeba angličtina, němčina či španělština), ale zájem o její výuku výrazně roste, především v oblasti firemních jazykových kurzů. A proč byste mohli o polštině uvažovat i vy?

  • Všechny články

Jazyková výuka

Studenty doporučená jazykovkaMůžeme vám říct mnoho důvodů, proč si vybrat právě nás, anebo za nás můžeme nechat mluvit naše spokojené klienty. Přečtěte si reference k jazykové výuce!

 

Doporučení od studentů z nezávislého portálu Jazykovky.cz

Stránky:  1 2 3 4 5 6   »

27.6.2017, Jakub Kovář

"Jazykový kurz je výborně organizovaný a vedený, hodně mě vyhovuje učení v malé skupince lidí a postupné učení se situacím. Hodně se mi líbí důsledné vytěžování poslechu a snaha nás dostat "mimo" knížku. S lektorkou jsem plně spokojen, je výborně připravena a všechno ochotně vysvětlí, a co je nejdůležitější: umí učit! (...)"

Přečíst celý dotazník spokojenosti

/skupinový kurz Němčina pro začátečníky/

27.6.2017, Lillyam R. González Espinoza

"I like the quiet environment and the 100% attention I received. I like that my lector was able to explain me in easy way the different topics. I like that she (=my lector) is patient and does not have problem to go back and explain me something again. (...)"

Read the questionnaire

/individual course of Czech language for foreigners/

20.6.2017, Alena Nguyenová

"Lektorka se mi plně věnovala, hodiny byly jak naučné, tak i zábavné."

Přečíst celý dotazník spokojenosti

/individuální kurz latiny/

15.6.2017, Renata Křemečková

"Líbí se mi osobní přístup. S lektorkou i výukovými materiály jsem velmi spokojena. (...)"

Přečíst celý dotazník spokojenosti

/skupinový kurz Italština pro falešné začátečníky/

7.6.2017, Annamária Harceková

"Líbilo se mi pomalé tempo - super pre začiatočníkov. Mohli jsme si vybrat, co a jak budeme dělat. Super byly i materiály, hlavně cvičení, co v knize nebyly (testy). (...)"

Přečíst celý dotazník spokojenosti

/skupinový kurz Španělština pro začátečníky/

31.5.2017, Ivana Hrbáčková

"Líbilo se mi "komorní prostředí" (malý počet studentů) a přátelský přístup lektorky. (...)"

Přečíst celý dotazník spokojenosti

/skupinový kurz Francouzština pro začátečníky/

31.5.2017, Iva Crhová

"Nejvíce se mi líbila příjemná práce v malé skupince a přístup lektorky - vytížené hodiny. Jsem velmi spokojena se svou lektorkou - dobrý výklad, doplnění učebnice dalšími materiály a v případě potřeby individuální přístup. Hodiny byly pestré a velmi zajímavé. (...)"

Přečíst celý dotazník spokojenosti

/skupinový kurz Francouzština pro začátečníky/

31.5.2017, Kristýna Hasserová

"Líbil se mi přátelský přístup lektorky Veronika, výuka v malé skupině. Důkladně probírání témat, všechno bylo krásně vysvětleno. Se svou lektorkou jsem spokojena na 1*."

Přečíst celý dotazník spokojenosti

/skupinový kurz Francouzština pro začátečníky/ 

25.5.2017, Markéta Špoková

"Přístup lektorky byl velmi vstřícný. Malý počet studentů umožňoval individuální přístup a lektorka byla vždy pozitivně naladěná. Atmosféra ve škole je opravdu přátelská. Zaměstnanci byli milí, cítila jsem se ve škole příjemně. Vždy mi bylo vše srozumitelně vysvětleno a neměla jsem strach se na cokoliv zeptat. Rozhodně doporučuji. Doufám, že se pokročilá španělština otevře a že ji bude zase učit slečna Sabina."

/skupinový kurz Španělština pro začátečníky/

23.5.2017, Alena Pončová

"Jsem velmi spokojena!!! Výuka probíhala v přátelském prostředí v malém kolektivu, což považuji za velkou výhodu! Pro semi měsících výuky jsem si troufla zahájit výstavu fotografií "Il bombardamento di Caldonazzo" v italštině (a to jako naprostý začátečník, který neuměl ani slovo italsky) považuji za velký úspěch hovořící o kvalitě výuky! Mohu všem vřele doporučit! Díky Romano! Díky Parakalo!"

/skupinový kurz Italština pro začátečníky II/

Stránky:  1 2 3 4 5 6   »