Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Blog

Blog

Stránky:   1 2 3 4 5 6  

5 důvodů, proč se naučit italsky

5 důvodů, proč se naučit italsky

Říká se, že italština je jeden z nejromantičtějších jazyků světa, ke kterému neodmyslitelně patří charakteristická gestikulace. I přesto, že pro svou jednoduchost, krásu a melodičnost si už podmanila několik miliónů mluvčích, není tak často vyhledávána jako například angličtina nebo němčina. Proč se učit italsky? To se dozvíte v tomto článku!

Baví mě, když to funguje!

Baví mě, když to funguje!

Dnes vám přinášíme rozhovor s lektorkou němčiny Janou, která díky svým mnohaletým zkušenostem z praxe dokáže uspokojit i ty nejvyšší nároky na odbornou obchodní němčinu. O tom, jak se udržet na špičce či jak motivovat své studenty, hovoří v tomto článku.

V Koreji je angličtina

V Koreji je angličtina "in", ale domluvíme se tam jen těžko!

Miluji cestování. Při jakékoli příležitosti balím batůžek a vyrážím do neznáma poznat novou zemi, kulturu, jazyk a taky tak trochu sama sebe. Tentokrát jsem se vypravila na Dálný východ, do Jižní Koreje. Pojďte se tam kouknout také!

Němčina je pro mě rozum a ruština cit!

Němčina je pro mě rozum a ruština cit!

Učit se cizí jazyk s bilingvním lektorem je skvělé, protože perfektně ovládá náš mateřský i cizí jazyk a dokáže nám opravdu dobře porozumět. Mezi takové lektorky patří Darja, lektorka ruštiny a němčiny. A právě nyní máte možnost přečíst si s ní článek a dozvědět se, proč jsou její hodiny tak zajímavé.

Není ta němčina krásná?

Není ta němčina krásná?

Němčina je jazyk, o který žáci a studenti na základních a středních školách projevují stále menší zájem. Později přijdou do praxe a zjistí, že znalost němčiny je velmi přínosná, někdy dokonce nezbytná a že otevírá dveře k lepším pracovním i životním příležitostem. A tak k nám často přicházejí studenti, kteří mají velmi silnou motivaci naučit se němčinu opravdu kvalitně, ať již z důvodu kariérního růstu ve stávající firmě, vyhlídek na získání lépe placené práce v ČR nebo v zahraničí anebo z důvodu celoživotního sebevzdělávání.

Učení se angličtiny je celoživotní záležitostí a především radostí!

Učení se angličtiny je celoživotní záležitostí a především radostí!

Jméno Simona znamená v hebrejštině „naslouchající“ a to je vlastnost, která naši lektorku angličtiny Simonu vystihuje nejlépe. Simona je velmi empatická, spíše než mluví, naslouchá a kromě toho je to výborná angličtinářka. A tak není divu, že ji její studenti naprosto zbožňují!

Vyzkoušejte si lekci zdarma!

Vyzkoušejte si lekci zdarma!

Osobní zkušenost je nejlepší, a tak jsme pro vás připravili sérii lekcí zdarma, kde si můžete v rámci týdne otevřených dveří 12. - 16.9.2015 na vlastní kůži vyzkoušet 1 výukovou lekci.

Jak se k nám dostanete - Ostrava?

Jak se k nám dostanete - Ostrava?

Aby cesta k nám byla ještě jednodušší, připravili jsme si pro vás přehled možností, jak se k nám dostanete.

6 ověřených tipů, jak se opravdu naučit cizí jazyk

6 ověřených tipů, jak se opravdu naučit cizí jazyk

Připadá vám to jako úplně nový svět. Nová slova vám nic nepřipomínají, a navíc se píšou jinak, než čtou. Cizí jazyk může být na první pohled strašidelný. Ovšem je to jen zdání! Přečtěte si tipy, jak vše zvládnout levou zadní!

Jak se učí (lektorům) v PARAKALU?

Jak se učí (lektorům) v PARAKALU?

Nejdůležitějším bodem pro to, aby byla zachována kvalita jazykové výuky na té nejvyšší úrovni, jsou nadšeni, motivovaní a kvalifikovaní lektoři. A to lektoři jazykového centra PARAKALO jednoznačně jsou! Přečtěte si, jak se jim tady učí!

Stránky:   1 2 3 4 5 6