Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Španělština pro úplné začátečníky 1 - Ostrava, úterý 16:30-18:00

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro podzimní semestr 2025

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám lépe vyhovuje skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 14 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Španělština pro úplné začátečníky 1 - Ostrava, úterý 16:30-18:00

Hola ¿Que Tal? Začněte se španělštinou u nás! Tento kurz je vhodný pro studenty, kteří se španělštinou začínají úplně od začátku.

Jazyk: španělština Den: úterý
Úroveň: úplný začátečník (A0) Čas: 16:30 - 18:00
Místo: Přemyslovců 992/52, Ostrava, Mariánské Hory Podzimní semestr: 1.10.2024 - 21.1.2025
Kapacita: 3 - 6 studentů Jarní semestr: 18.2.2025 - 27.5.2025

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro všechny milovníky slunce a španělských tapas, kteří se španělštinou začínají úplně od začátku a znají jen pár základních slovíček.

Co se v kurzu naučím?

Osvojíte si základy španělské gramatiky a naučíte se nejdůležitější slovíčka a jejich správnou výslovnost. Bez problémů zvládnete jednoduchá konverzační témata, která Vám pomohou domluvit se v základních životních situacích.

 

Kurzem Vás provede lektorka Lucie. Už od malička jezdila do Španělska za rodinou a později ve Španělsku dlouhou dobu žila, nejdříve na Mallorce, potom na severu v Asturias a nakonec blízko Barcelony, kde se naučila i katalánsky. Lucka je aktivní a vždy dobře naladěná lektorka, zaměřuje se na to, aby studenti v hodinách především mluvili.

 

*Změna lektora vyhrazena

Přečtěte si reference na naši výuku

 

Aventura 1

Hlavní učebnice v kurzu. Další materiály zajistí lektor.

Učebnice není v ceně kurzu. Můžete si ji zajistit sami (možná ji máte i doma) nebo nám napište poznámku do objednávky a my ji pro Vás rádi připravíme na první lekci. 

 

 

 

Náš TIP:

  • dvousemestrální kurz je vždy výhodnější
  • při včasném zápisu a úhradě kurzovného do 30.6.2024 ušetříte až 800 Kč

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 5 299 Kč
Kód:

Varianty kurzu