Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Italština pro úplné začátečníky - Ostrava, čtvrtek 16:30 - 18:00

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro podzimní semestr 2025

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám lépe vyhovuje skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 14 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Italština pro úplné začátečníky - Ostrava, čtvrtek 16:30 - 18:00

Ciao, come stai? Začněte s italštinou u nás! Tento kurz je vhodný pro studenty, kteří s italštinou začínají úplně od začátku.

Jazyk: italština Den: čtvrtek
Vstupní úroveň: úplný začátečník (A0) Čas: 16:30 - 18:00
Místo: Přemyslovců 992/52, Ostrava-Mar. Hory Podzimní semestr: 3.10.2024 - 23.1.2025
Kapacita: 3 - 6 studentů Jarní semestr: 20.2.2025 - 12.6.2025

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro milovníky slunce a dobrého jídla, kteří s italštinou začínají úplně od začátku a znají jen pár základních slovíček.

Co se v kurzu naučím?

Osvojíte si základy italské gramatiky a naučíte se nejdůležitější slovíčka a jejich správnou výslovnost. Už nikdy neřeknete gnoči, ani si nebudete v kavárně objednávat pikolo. Bez problémů zvládnete jednoduchá konverzační témata i základní italská gesta, která Vám pomohou domluvit se v základních životních situacích.

 

 

Kurzem Vás provede lektorka Klaudie. Klaudie vystudovala operní zpěv a momentálně dokončuje studium italštiny na univerzitě. Svou italštinu zdokonalila během studijního pobytu v sicilském Palermu a získané zkušenosti nyní předává dál svým studentům. Ve výuce propojuje jazykové dovednosti se svou láskou k hudbě, k italské kultuře a tradicím.

 

*Změna lektora vyhrazena

Co říkají naši studenti?

"Líbí se mi menší skupina, možnost "rozmluvit se", nepřehnaní se to s počtem klasických cvičení z učebnice :) Lektorka 1* :)" /Hana V./

Více referencí na jazykovou výuku

 

Učebnice současné italštiny, 1. díl

Hlavní učebnice v kurzu. Doplňkové materiály zajistí lektorka.

Učebnice není v ceně kurzu. Můžete si ji zajistit sami (možná ji máte i doma) nebo nám napište poznámku do objednávky a my ji pro Vás rádi připravíme na první lekci. 

 

 

 

Náš TIP:

  • dvousemestrální kurz je vždy výhodnější
  • při včasném zápisu a úhradě kurzovného do 30.6.2024 ušetříte až 800 Kč

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 5 299 Kč
Kód:

Varianty kurzu