Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Italština pro mírně pokročilé 1 - Ostrava, pondělí 18:15 - 19:45

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro podzimní semestr 2025

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám lépe vyhovuje skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 14 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Italština pro mírně pokročilé 1 - Ostrava, pondělí 18:15 - 19:45

Ciao! Ti andrebbe di fare due chiacchiere con noi? Máte už základy italštiny? Pokračujte ve studiu s námi. Kurz je vhodný pro všechny, kteří se italsky učili přibližně 2 roky.

Jazyk: italština Den: pondělí
Vstupní úroveň: mírně pokročilý (A2) Čas: 18:15 - 19:45
Místo: Přemyslovců 992/52, Ostrava-Mar. Hory Podzimní semestr: 30.9.2024 - 27.1.2025
Kapacita: 3 - 6 studentů Jarní semestr: 17.2.2025 - 2.6.2025

Pro koho je kurz určen?

Pro studenty, kteří se italštině věnovali už alespoň dva roky a chtějí své znalosti dále zdokonalovat. Předpokládá se znalost základní gramatiky a slovíček a také schopnost jednoduše konverzovat v běžných denních situacích.

Co se v kurzu naučím?

Především získáte jistotu ve vyjadřování, abyste se bez obav mohli vydat do Itálie vyzkoušet si své znalosti v praxi. Svou slovní zásobu obohatíte o další slovíčka a slovní spojení, prohloubíte si také znalosti italské gramatiky. Dozvíte se více o Itálii, její historii, regionech i tradicích. Naučíte se mluvit italsky plynuleji, spontánněji a sebevědoměji především v komunikaci s rodilými mluvčími.

 

Kurzem Vás provede lektorka Klaudie. Klaudie vystudovala operní zpěv a momentálně dokončuje studium italštiny na univerzitě. Svou italštinu zdokonalila během studijního pobytu v sicilském Palermu a získané zkušenosti nyní předává dál svým studentům. Ve výuce propojuje jazykové dovednosti se svou láskou k hudbě, k italské kultuře a tradicím.

*Změna lektora vyhrazena

Co říkají naši studenti?

"Jsem velmi spokojena. Oceňuji hravost, nadšení, radost, tvořivost, pozitivní hodnocení. Lektorka je vždy skvěle připravena na výuku, tvořivá, výborná učitelka." /Daniela B./

Více referencí na jazykovou výuku

 

Učebnice současné italštiny, 1. díl

Hlavní učebnice v kurzu. Bude se pokračovat od 9. lekce. Další materiály zajistí lektor.

Učebnice není v ceně kurzu. Můžete si ji zajistit sami (možná ji máte i doma) nebo nám napište poznámku do objednávky a my ji pro Vás rádi připravíme na první lekci. 

 

 

 

Náš TIP:

  • dvousemestrální kurz je vždy výhodnější
  • při včasném zápisu a úhradě kurzovného do 30.6.2024 ušetříte až 800 Kč

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 5 299 Kč
Kód:

Varianty kurzu