Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Italština pro lehce pokročilé 1 - Ostrava, čtvrtek 18:15 - 19:45

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro podzimní semestr 2025

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám lépe vyhovuje skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 14 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Italština pro lehce pokročilé 1 - Ostrava, čtvrtek 18:15 - 19:45

Buon giorno, come va? Máte už základy italštiny? Pokračujte ve studiu s námi. Kurz je vhodný pro ty, kdo se italsky učili asi 1 rok.

Jazyk: italština Den: čtvrtek
Vstupní úroveň: lehce pokročilý (A1) Čas: 18:15 - 19:45
Místo: Přemyslovců 992/52, Ostrava-Mar. Hory Podzimní semestr: 3.10.2024 - 23.1.2025
Kapacita: 3 - 6 studentů Jarní semestr: 20.2.2025 - 12.6.2025

Pro koho je kurz určen?

Pro studenty, kteří se italsky učili alespoň jeden rok a chtějí se ve studiu italštiny dále zlepšovat. Jedná se o pokračování kurzu Italština pro začátečníky a předpokládají se základní znalosti - umět představit sebe a své blízké, jednoduše pohovořit o své rodině, práci a zájmech. Studenti mají základní slovní zásobu a umějí téměř bez chyb časovat a používat slovesa "essere" a "avere".

 

Kurzem Vás provede lektorka Klaudie. Klaudie vystudovala operní zpěv a momentálně dokončuje studium italštiny na univerzitě. Svou italštinu zdokonalila během studijního pobytu v sicilském Palermu a získané zkušenosti nyní předává dál svým studentům. Ve výuce propojuje jazykové dovednosti se svou láskou k hudbě, k italské kultuře a tradicím.

*Změna lektora vyhrazena

Co říkají naši studenti?

"Jsem velmi spokojena. Oceňuji hravost, nadšení, radost, tvořivost, pozitivní hodnocení. Lektorka je vždy skvěle připravena na výuku, tvořivá, výborná učitelka." /Daniela B./

Více referencí na jazykovou výuku

 

Učebnice současné italštiny, 1. díl

Hlavní učebnice v kurzu. Bude se pokračovat od 5. lekce. Další materiály zajistí lektor.

Učebnice není v ceně kurzu. Můžete si ji zajistit sami (možná ji máte i doma) nebo nám napište poznámku do objednávky a my ji pro Vás rádi připravíme na první lekci. 

 

 

 

Náš TIP:

  • dvousemestrální kurz je vždy výhodnější
  • při včasném zápisu a úhradě kurzovného do 30.6.2024 ušetříte až 800 Kč

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 5 299 Kč
Kód:

Varianty kurzu