Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Italština pro lehce pokročilé 1 - Opava, úterý 17:30 - 19:00

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro podzimní semestr 2025

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám lépe vyhovuje skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 14 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Italština pro lehce pokročilé 1 - Opava, úterý 17:30 - 19:00

Buon giorno, come va? Máte už základy italštiny? Pokračujte ve studiu s námi. Kurz je vhodný pro ty, kdo se italsky učili 1 - 2 roky.

Jazyk: italština Den: úterý
Vstupní úroveň: lehce pokročilá (A1) Čas: 17:30 - 19:00
Místo: Masarykova třída 333/18, Opava
Podzimní semestr: 1.10.2024 - 21.1.2025
Kapacita: 4 - 8 studentů Jarní semestr: 18.2.2025 - 27.5.2025

Pro koho je kurz určen?

Pro studenty, kteří se italsky učili alespoň jeden rok a chtějí se ve studiu italštiny dále zlepšovat. Jedná se o pokračování kurzu Italština pro začátečníky 2 a předpokládají se základní znalosti - umět představit sebe a své blízké, jednoduše pohovořit o své rodině, práci a zájmech. Studenti mají základní slovní zásobu a umějí téměř bez chyb časovat a používat slovesa "essere" a "avere".

Kurzem Vás provede lektorka Veronika, která má italské kořeny a předá Vám nejen jazyk samotný, ale odhalí Vám krásy italštiny ze všech stran. Veronika je při výuce velice trpělivá, její lekce jsou zábavné a nabité energií.

Co říkají naši studenti?

"Lektorka je velice kreativní, umí pochválit, ihned reaguje na nové podněty, látku vysvětlí vždy velmi kvalitně, je velmi bystrá, pohotová, vnímavá, umí zaujmout, má přirozenou autoritu. Navíc je velice příjemná, milá, vždy usměvavá, prostě profesionální lektorka s vysokou úrovní znalostí. Není co dodat, kurz obsahuje vše, co jsem si mohla jen přát." /Natalia M./

Více referencí na jazykovou výuku

*Změna lektora vyhrazena

 

Učebnice současné italštiny, 1. díl

Hlavní učebnice v kurzu. Bude se pokračovat od 17. lekce. Další materiály zajistí lektor.

Učebnice není v ceně kurzu. Můžete si ji zajistit sami (možná ji máte i doma) nebo nám napište poznámku do objednávky a my ji pro Vás rádi připravíme na první lekci. 

 

 

Náš TIP:

  • dvousemestrální kurz je vždy výhodnější
  • při včasném zápisu a úhradě kurzovného do 30.6.2024 ušetříte až 800 Kč

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 4 599 Kč
Kód:

Varianty kurzu