Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Angličtina pro středně pokročilé 2 - Opava, pondělí 16:30 - 18:00

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro jarní semestr 2024

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám vyhovuje více skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 12 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Angličtina pro středně pokročilé 2 - Opava, pondělí 16:30 - 18:00

Pokračujte s angličtinou. Kurz na úrovni B1/B2 je vhodný pro středně pokročilé studenty. Kurz navazuje na podzimní semestr 2023.

Jazyk: angličtina Den: pondělí
Úroveň: středně pokročilý (B1/B2) Čas: 16:30 - 18:00
Místo: Masarykova třída 333/18, Opava Pozdimní semestr: 2.10.2023 - 29.1.2024
Kapacita: 4 - 8 studentů Jarní semestr: 19.2.2024 - 10.6.2024

Pro koho je kurz určen?

Kurz je vhodný pro pokročilé studenty, kteří již dokáží plynule konverzovat na běžná témata a chtějí se neustále zlepšovat ve všech jazykových kompetencích.

Co se v kurzu naučím?

Výuka se již zaměřuje na složitější gramatické jevy a lektorka klade důraz na spontánní komunikaci a interakci ve skupině. Probírají se aktuální lokální i světová témata - v žádném případě se nebudete nudit.

 

Martina

Kurzem Vás provede oblíbená lektorka Martina. V jejích hodinách vždy vládne přátelská atmosféra, tak aby se studenti cítili příjemně, neostýchali se mluvit a do kurzu chodili rádi. Klade důraz na rozvíjení všech složek jazyka - mluvení, psaní, čtení i poslech.

*změna lektora vyhrazena

Přečtěte si reference na naši jazykovou výuku

 


English File 4th Edition Intermediate Plus

Jedná se o hlavní výukový materiál. Ostatní materiály zajistí lektor.

Učebnice není v ceně kurzu. Můžete si ji zajistit sami, nebo nám napište poznámku do objednávky a my ji pro Vás rádi připravíme na první lekci. 

 

 

 

 

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 4 599 Kč
Kód:

Varianty kurzu