Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Blog  /  Jak se naši lektoři dále vzdělávají?

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro jarní semestr 2024

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám vyhovuje více skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 12 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Jak se naši lektoři dále vzdělávají?

"Nejdůležitějším článkem každé jazykové školy jsou její lektoři!"

Je to tak! Naši lektoři jsou kvalifikovaní, motivování, motivující a usměvaví! Kromě toho se neustále vzdělávají. Stejně tak jako v pátek 11. 7. 2014, kdy se v PARAKALO - centru jazyků konal metodický kurz pro lektory odborného jazyka.

Ve spolupráci s OPEN LEARNING, kteří dlouhodobě vytvářejí moderní materiály pro výuku odborného jazyka (angličtina pro chemiky, angličtina a němčina pro strojaře, angličtina a němčina pro obchod a marketing a pro cestovní ruch), jsme připravili metodický kurz.

Na něm jsme se zabývali novými metodami ve výuce cizích jazyků, řešili jsme způsoby, jak využívat moderní technologie ve výuce, a učili jsme se pracovat s unikátními materiály pro výuku odborného cizího jazyka.

Již brzy se můžete těšit na kurzy angličtiny a němčiny pro veřejnost, ve kterých naši lektoři tyto znalosti využijí!

© Věra Cihlářová