Úvod  /  O nás  /  Naši lektoři

Reference

Informujeme

 • Podzimní slevy na individuální kurzy angličtiny a němčiny

  A protože máme aktuálně ještě několik neobsazených termínů v dopoledních (8:00 až 11:00) a poledních (11:00 až 14:00) hodinách a v pátek (celý den), můžete si nyní, od pondělí 23.10.2017 do 23.11.2017 (případně jen do vyčerpání naší kapacity), zakoupit individuální kurzy angličtiny a němčiny s 20% slevou na dopolední, polední anebo páteční lekce.

 • Polština získává na popularitě!

  Polština není zrovna nejpopulárnějším jazykem (jako třeba angličtina, němčina či španělština), ale zájem o její výuku výrazně roste, především v oblasti firemních jazykových kurzů. A proč byste mohli o polštině uvažovat i vy?

 • Všechny články

Naši lektoři

Představujeme vám tým našich lektorů, kteří milují cizí jazyky a s radostí vám své znalostí a nadšení pomohou předat! O tom, jak s nimi jsou a byli spokojeni naši současní a bývalí studenti, se můžete dočíst v referencích na jazykovou výuku.

Chcete vědět více o tom, kdo je PARAKALO - centrum jazyků, s čím vám můžeme pomoci a jak to všechno začalo? Navštivte sekci O nás.

Pokud máte zájem stát se součástí našeho týmu, ozvěte se nám! Možná hledáme právě vás!

 

 • Vendula Šípková

  Vendula Šípková

  Cizí jazyky vždy patřily k mým největším koníčkům a proto jsem se rozhodla věnovat se jim intenzivně. V němčině se zdokonaluji nejen v rámci školních, ale také mimoškolních projektů, seminářů a pravidelnými cestami do zahraničí. Vždy se snažím učit tak, aby byl jazyk pro studenty zábava! Své hodiny přizpůsobuji individuálním požadavkům a cílům studenta a při výuce dbám na pohodovou atmosféru. Těším se na všechny studenty, kterým ráda se "šprechtěním" pomůžu. :)

 • Tereza Vorlíčková

  Tereza Vorlíčková

  Pochopila jsem, že učení se cizím jazykům je nutností a naštěstí pro mě také především koníčkem! Své nadšení a radost z učení dokážu předat dále svým studentům. Němčina je zábava!

   

 • Veronika Švidrnochová

  Veronika Švidrnochová

  Francouzštině se věnuji nejen v rámci studia, ale každoročně si ji zdokonaluji v rámci pracovních a studijních pobytů ve Francii. Radost, úsměv a ochota spolupracovat jsou pro mě nejdůležitější. Jakýkoliv pokrok, zlepšení, stejně tak výsledky mého snažení mě jako lektorku nesmírně potěší.

 • Ross Richter

  Ross Richter

   

  Speaking English has allowed me to work and travel in many countries around the world. By learning such a useful language with me, I hope to bring you closer to your goals and dreams.
  With strong English skills, "the world is your oyster".

   

   

 • Petr Ligocký

  Petr Ligocký

  Jsem zapáleným lektorem polštiny. Polsko je od dětství mým druhým domovem, miluji jeho přírodu, kulturu i tradice. Svou polštinu jsem si zdokonaloval nejen během studia na univerzitě, ale také na letní jazykové škole ve Varšavě. K výuce přistupuji kreativně. Své studenty se snažím rozmluvit od první chvíle.

 • Romana Kovalíková

  Romana Kovalíková

  Úchvatné památky, zářivé slunce, průzračné moře, vynikající kuchyně, veselí a přátelští lidé. To vše vystihuje Itálii. Itálie je mým druhým domovem několik měsíců v roce. Své znalosti o této krásné zemi si neustále rozšiřuji vzděláváním. Ráda předávám své znalosti a zkušenosti druhým lidem a s velkým nadšením pozoruji jejich pokroky a nárůstající nadšení porozumět této zemi a jazyku.

 • Marija Stefanović

  Marija Stefanović

  Od malička mě fascinovaly cizí kultury a cizí jazyky. Kromě své rodné srbštiny a chorvatštiny jsem se od dětství věnovala angličtině, kterou dnes rovněž vyučuji. Na univerzitě v Bělehradě jsem se pak rozhodla pro polštinu. V průběhu studia jsem absolvovala dva letní kurzy polského jazyka ve Varšavě. Po přestěhování se do Česka jsem se začala učit také češtinu. Cizí jazyky jsou pro mě obrovskou vášní, a já bych se o tuto svou vášeň s vámi ráda podělila.

 • Jana Sniehottová

  Jana Sniehottová

  Snažím se, aby německý jazyk mé studenty bavil. S nadšením jim předávám své zkušenosti a znalosti, které jsem získala během mé dlouholeté praxe. Mým zájmem je motivovat studenty a ukázat jim, že němčina je zábavná. Výuku vždy přizpůsobuji individuálním zájmům a potřebám studenta.

 • Mario Psurukas

  Mario Psurukas

  Jmenuji se Mario a na starosti mám výuku angličtiny a řečtiny. V Řecku jsem se narodil a 12 let tam žil a myslím si, že tuto krásnou zem dokáži studentům přiblížit tradičním i netradičním způsobem. Jsem energický, přátelský a zábavný, jako větši  Řeků. Pečlivý jsem po mé matce, narozené v Čechách. :-)

  Vystudoval jsem Angličtinu ve sféře podnikání a v současné době se specializuji na výuku obchodní angličtiny. Každou lekci připravuji pro své studenty tak, aby pro ně byla co nejvíc přínosná a zároveň je bavila.

 • Sabina Bzdylová

  Sabina Bzdylová

  Už od první chvíle si mě španělština získala svým temperamentem a stala se pro mě vším - vášní, radostí, koníčkem a prostředkem k pochopení jiného způsobu života a myšlení. Ráda vám předám své znalosti a zkušenosti, které jsem doposud získala a lekce přizpůsobím tak, aby jste vždy odcházeli spokojeni. Věřím, že i vám se tento jazyk zalíbí tak jako mně a že nás španělštinářů bude zase o něco víc! ;-)

 • Yana Muravyeva

  Jmenuji se Yana. Jsem lektorkou ruského jazyka. Jsem z Kazachstánu, proto jsem rodilý mluvčí ruského jazyka a nabízím doučování pro všechny úrovně znalosti. Vystudovala jsem obor Ruština ve sféře podnikání na Ostravské univerzitě. Ráda vám předám své zkušenosti a znalosti a budu vám trpělivým průvodcem.