Úvod  /  Nabízíme  /  Polský jazyk  /  Jazykové kurzy

Reference

 • "Maximální spokojenost s vedením i průběhem a náplní lekcí. Líbí se mi přístup lektorky Darji. // Jsem rád, že mám k dispozici mnoho materiálů mimo učebnici."

  Přečíst celý dotazník spokojenosti

  /individuální kurz ruského jazyka/

  15.8.2016, Jan Pohl

 • Všechny reference

Informujeme

 • 5 důvodů, proč se dobře naučit anglicky

  Angličtina je jazyk, se kterým se setkáváme každý den a třeba si to ani neuvědomujeme. Tak proč se v ní ještě nezlepšit? Přečtěte si v našem článku pět důvodů, proč se dobře naučit anglicky.

 • Proč je španělština jazyk budoucnosti?

  Španělština je jazykem temperamentních a živých národů, kteří se velmi rádi baví. Jejich charisma a přátelské chování vás oslní natolik, že se rozhodnete tento přitažlivý a vášnivý jazyk naučit. Díky španělštině poznáte jiný styl života plného hudby a tance jako je hravá salsa, žhavé flamenco či smyslné tango a obohatíte se o nové dechberoucí zážitky, které byly díky jazykové bariéře nedostupné. Přečtěte si, proč je španělština jazykem budoucnosti a další důvody, proč se učit španělsky!

 • Všechny články

Jazykové kurzy polštiny (polského jazyka)

Vyberte si kurz polského jazyka, který vám vyhovuje nejvíce. Všechny kurzy polštiny probíhají v Ostravě a jejím okolí.

Individuální kurzy polštiny jsou vhodné pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků, kurzy polštiny pro veřejnost budou vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními a firemní jazyková výuka vyhoví jakýmkoli požadavkům pro výuku zaměstnanců ve firmách.

Individuální jazykové kurzy polštiny

Nabízíme vám individuální kurzy polského jazyka v Ostravě a v okolí. Jedná se o velmi intenzivní kurzy, kdy se lektor věnuje pouze jednomu studentovi. Individuální kurzy polštiny probíhají zpravidla v našich prostorách v Ostravě – Mariánských Horách, případně dle domluvy u klienta ve firmě/doma.

Jazykové kurzy polštiny pro veřejnost

Nabízíme vám otevřené kurzy polského jazyka pro veřejnost různého zaměření. Potřebujete-li poradit s výběrem kurzů, zanechte nám vzkaz, my se vám ozveme a rádi vám poradíme.

Všechny kurzy probíhají v našich učebnách v Mariánských Horách, na adrese Přemyslovců 992/52. Možnost parkování zdarma na ulici Korunní, za domem. Dostupné (cca 5 minut pěšky) z tramvajové zastávky Mariánské náměstí.

Jazykové kurzy polského jazyka pro firmy

Nabízíme vám komplexní služby při zajišťování výuky polského jazyka ve vaší firmě pro všechny jazykové úrovně, od úplných začátečníků po velmi pokročlé studenty. Firemní kurzy probíhají nejčastěji u vás ve firmě anebo v našich prostorech v Ostravě - Mariánských Horách.

Objednání jazykových kurzů či kalkulace

Pro objednání kurzů polštiny či cenovou kalkulaci využijte tlačítek výše v liště "Mám zájem o:" nebo nás kontaktujte. Věříme, že jakmile naše služby vyzkoušíte, budete spokojeni.