Úvod  /  Nabízíme  /  Francouzský jazyk  /  Jazykové kurzy

Reference

  • "Děkuji lektorce Romaně za úžasný kurz italštiny. To, co jsem se v kurzu naučil, jsem již několikrát využil na pracovní cestě v Itálii i na dovolené s rodinou. (...) Učivo bylo podáno srozumitelnou formou, lekce byly zábavné a hlavně praktické."

    /individuální kurz italštiny/

    16.10.2015, Petr Spálený

  • Všechny reference

Informujeme

Jazykové kurzy francouzštiny (francouzského jazyka)

Vyberte si kurz francouzského jazyka, který vám vyhovuje nejvíce. Všechny kurzy francouzštiny probíhají v Ostravě a jejím okolí.

Individuální kurzy franouzštiny jsou vhodné pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků, kurzy franouzštiny pro veřejnost budou vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními a firemní jazyková výuka vyhoví jakýmkoli požadavkům pro výuku zaměstnanců ve firmách.

Individuální jazykové kurzy francouzštiny

Nabízíme vám individuální kurzy francouzského jazyka v Ostravě a v okolí. Jedná se o velmi intenzivní kurzy, kdy se lektor věnuje pouze jednomu studentovi. Individuální kurzy francouzštiny probíhají zpravidla v našich prostorách v Ostravě – Mariánských Horách, případně dle domluvy u klienta ve firmě/doma.

Jazykové kurzy francouzštiny pro veřejnost

Nabízíme vám otevřené kurzy francouzského jazyka pro veřejnost různého zaměření. Potřebujete-li poradit s výběrem kurzů, zanechte nám vzkaz, my se vám ozveme a rádi vám poradíme.

Všechny kurzy probíhají v našich učebnách v Mariánských Horách, na adrese Přemyslovců 992/52. Možnost parkování zdarma na ulici Korunní, za domem. Dostupné (cca 5 minut pěšky) z tramvajové zastávky Mariánské náměstí.

Jazykové kurzy francouzského jazyka pro firmy

Nabízíme vám komplexní služby při zajišťování výuky francouzského jazyka ve vaší firmě pro všechny jazykové úrovně, od úplných začátečníků po velmi pokročlé studenty. Firemní kurzy probíhají nejčastěji u vás ve firmě anebo v našich prostorech v Ostravě - Mariánských Horách.

Objednání jazykových kurzů či kalkulace

Pro objednání kurzů francouzštiny či cenovou kalkulaci využijte tlačítek výše v liště "Mám zájem o:" nebo nás kontaktujte. Věříme, že jakmile naše služby vyzkoušíte, budete spokojeni.