Úvod  /  Nabízíme  /  Turecký jazyk

Reference

 • "Na výuce se mi nejvíce líbí - přizpůsobení úrovně znalostem studentů, hodně konverzace a zábavná témata. Velmi spokojena jsem se svým lektorem, vede lekce skvělým způsobem, jeho přístup mi moc vyhovoval."

  Přečíst celý dotazník spokojenosti

  /skupinový kurz Polština pro falešné začátečníky/

  16.1.2018, Zuzana Bílková

 • Všechny reference

Informujeme

 • 7 tipu, jak neztratit motivaci při studiu jazyka

  Na začátku nadšení, chuť a odhodlání naučit se konečně pořádně mluvit cizím jazykem nebo se naučit další cizí jazyk! Ovšem po nějaké době přijde první krize!
  Přinášíme vám 7 tipů, jak tyto krize zvládnout s přehledem!

 • Weby a aplikace, které vám s cizím jazykem pomůžou

  Existuje spousta webů a mobilních aplikací, které vám můžou s opakováním nových znalostí pomoci zábavnou formou. Představíme vám pár z nich, které pomůžou při procvičování toho, co jste se naučili na našich lekcích.

 • Všechny články

Turečtina (turecký jazyk)

Specializujeme se na turecký jazyk. Nabízíme vám výuku tureckého jazyka v Ostravě a zajištění odborných překladů a tlumočení z a do tureckého jazyka.

Jazykové kurzy tureckého jazyka

Nabízíme vám kurzy tureckého jazyka, které budou vyhovovat přesně vašim potřebám. Všechny kurzy turečtiny probíhají v Ostravě a jejím okolí. 
Individuální kurz tureckého bude vhodný pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků, kurz turečtiny pro veřejnost bude vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními.

Překlady z/do tureckého jazyka

Zajistíme pro vás překlad z/do tureckého jazyka. Překládáme běžné i odborné texty z/do turečtiny, zajišťujeme překlady velkého rozsahu, expresní překlady i soudně ověřné překlady (s tlumočnickou doložkou a kulatým razítkem).

Tlumočení tureckého jazyka

Nabízíme vám profesionální tlumočnické služby. Tlumočení z tureckého jazyka do češtiny i z češtiny do turečtiny zajišťujeme na území celé České republiky. Samozřejmě je možné domluvit také výjezd do zahraničí.

Objednání služeb či kalkulace ceny

Pro překladů či tlumočení z/do tureckého jazyka či pro cenovou kalkulaci využijte tlačítek výše v liště "Mám zájem o:" nebo nás kontaktujte. Věříme, že jakmile naše služby vyzkoušíte, budete spokojeni.