Úvod  /  Nabízíme  /  Portugalský jazyk

Reference

 • "S paní Cihlářovou mám velmi dobré zkušenosti. Komunikace byla rychlá, příjemná a profesionální. Překlad jsem obdržela v dohodnutém termínu a touto cestou bych za něj ještě jednou ráda poděkovala. Spolupráci s paní Cihlářovou mohu jen doporučit."

  31.5.2014, Bc. Blanka Semanová

 • Všechny reference

Informujeme

 • Den otevřených dveří

  Zveme vás na den otevřených dveří do jazykového centra PARAKALO. Přijde se s námi seznámit, zeptat se na podrobnosti ke kurzu, popř. si ujasnit svou jazykovou úroveň.

 • Nový školní rok se blíží

  Pro podzimní semestr 2018/2019 vypisujeme nové skupinové kurzy. Otevíráme také individuální a firemní kurzy.

 • Všechny články

Portugalština (portugalský jazyk)

Specializujeme se na portugalský jazyk. Nabízíme vám zajištění odborných překladů z a do portugalského jazyka a profesionální výuku portugalštiny v Ostravě a okolí.

Jazykové kurzy portugalského jazyka

Nabízíme vám kurzy portugalského jazyka, které budou vyhovovat přesně vašim potřebám. Všechny kurzy portugalštiny probíhají v Ostravě a jejím okolí. Individuální kurz portugalštiny bude vhodný pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků, kurz portugalštiny pro veřejnost bude vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními.

Překlady z/do portugalského jazyka

Zajistíme pro vás překlad z/do portugalského jazyka. Překládáme běžné i odborné texty z/do portugalštiny, zajišťujeme překlady velkého rozsahu i expresní překlady.

Objednání služeb či kalkulace ceny

Pro objednání kurzů portugalštiny, překladů z/do portugalského jazyka či pro cenovou kalkulaci využijte tlačítek výše v liště "Mám zájem o:"nebo nás kontaktujte. Věříme, že jakmile naše služby vyzkoušíte, budete spokojeni.