Úvod  /  Nabízíme  /  Polský jazyk

Reference

 • "Individuální jazykový kurz zcela naplnil mé očekávání. Lektorka Terezka Mokrošová mě dokázala neskutečně motivovat, její přístup byl velice milý, laskavý a velmi profesionální. VŘELE DOPORUČUJI!"

  /individuální kurz angličtiny/

  19.12.2017, Iveta Raková

 • Všechny reference

Informujeme

 • Den otevřených dveří

  Zveme vás na den otevřených dveří do jazykového centra PARAKALO. Přijde se s námi seznámit, zeptat se na podrobnosti ke kurzu, popř. si ujasnit svou jazykovou úroveň.

 • Nový školní rok se blíží

  Pro podzimní semestr 2018/2019 vypisujeme nové skupinové kurzy. Otevíráme také individuální a firemní kurzy.

 • Všechny články

Polština (polský jazyk)

Specializujeme se na polský jazyk. Nabízíme vám zajištění odborných překladů a tlumočení z a do polského jazyka a profesionální výuku polštiny v Ostravě a okolí.

Jazykové kurzy polského jazyka

Nabízíme vám kurzy polského jazyka, které budou vyhovovat přesně vašim potřebám. Všechny kurzy polštiny probíhají v Ostravě a jejím okolí. 
Individuální kurz polštiny bude vhodný pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků, kurz polštiny pro veřejnost bude vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními, a firemní jazyková výuka uspokojí všechny požadavky pro výuku zaměstnanců ve firmách.

Překlady z/do polského jazyka

Zajistíme pro vás překlad z/do polského jazyka. Překládáme běžné i odborné texty z/do polštiny, zajišťujeme překlady velkého rozsahu, expresní překlady i soudně ověřné překlady (s tlumočnickou doložkou a kulatým razítkem).

Tlumočení polského jazyka

Nabízíme vám profesionální tlumočnické služby. Tlumočení z polského jazyka do češtiny i z češtiny do polštiny zajišťujeme na území celé České republiky. Samozřejmě je možné domluvit také výjezd do zahraničí.

Objednání služeb či kalkulace ceny

Pro objednání kurzů polštiny, překladů či tlumočení z/do polského jazyka či pro cenovou kalkulaci využijte tlačítek výše v liště "Mám zájem o:" nebo nás kontaktujte. Věříme, že jakmile naše služby vyzkoušíte, budete spokojeni.