Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Slovinština pro úplné začátečníky 1 - ONLINE, úterý 17:00 - 18:30

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro podzimní semestr 2025

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám lépe vyhovuje skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 14 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Slovinština pro úplné začátečníky 1 - ONLINE, úterý 17:00 - 18:30

Živjo, kako si? Začněte se slovinštinou u nás! Tento kurz je vhodný pro studenty, kteří se slovinštinou začínají úplně od začátku.

Jazyk: slovinština Den: úterý
Úroveň: úplný začátečník (A0) Čas: 17:00 - 18:30
Místo: online odkudkoli (Google Meet) Podzimní semestr: 1.10.2024 - 27.1.2025

Kapacita:


3 - 6 studentů Jarní semestr: 18.2.2025 - 27.5.2025

 

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro milovníky slunce a hor, kteří se slovinštinou začínají úplně od začátku a znají jen pár základních slovíček.

Co se v kurzu naučím?

Osvojíte si základy slovinské gramatiky a naučíte se nejdůležitější slovíčka i jejich správnou výslovnost. Už vás nepřekvapí, že otrok je vlastně dítě a restauraci si bez obav objednáte dobr jed tedy dobré jídlo. Brzy snadno zvládnte jednoduchá konverzační témata, abyste se na dovolené uměli domluvit se v základních životních situacích.

 

Kurzem Vás provede lektor Aleš - učitel, překladatel a literární historik. Slovinštinu vyučuje na akademické půdě pardubické univerzity a překládá současné slovinské autory. Na jeho lekcích se nejen naučíte slovinsky, ale také poodhalíte kulturní rozdíly a historické souvislosti.

 

*Změna lektora vyhrazena

Co říkají naši studenti?

"Ste výborní, všetko je OK. Ďakujem Vám za promtný prístup, spoľahlivosť, lektorke za trpezlivosť a študijné materiály. Individuálny prístup, presnosť, spoľahlivosť." /Marián M./

Více referencí na jazykovou výuku

 

Výukové materiály zajistí lektor.

 

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 5 299 Kč
Kód:

Varianty kurzu