Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Řečtina pro pokračující začátečníky - ONLINE, středa 8:30 - 10:00

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro jarní semestr 2024

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám vyhovuje více skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 12 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Řečtina pro pokračující začátečníky - ONLINE, středa 8:30 - 10:00

Začněte s řečtinou. Kurz je vhodný pro ty, kteří se chtějí naučit řecky z pohodlí domova. Kurz navazuje na podzimní semestr 2023.

Jazyk: řečtina Den:

středa

Úroveň: úplný začátečník (A0) Čas: 8:30 - 10:00
Místo: online odkudkoli (Google Meets) Podzimní semestr: 4.10.2023 - 31.1.2024
Kapacita: 3 - 6 studentů Jarní semestr: 21.2.2024 - 19.6.2024

Pro koho je kurz určen?

Pro studenty, kteří s řečtinou nemají žádné zkušenosti a rádi by začali. Také pro ty, kterým řečtina učarovala, ale neumějí ji přečíst. Kurz navazuje na podzimní semestr 2023.

Co se v kurzu naučím?

Především si dokonale osvojíte řeckou alfabetu, budete ji umět přečít i napsat. Naučíte se základní slovní zásobu i základy řecké gramatiky a postupně překonáte ostych z mluvení. Již po prvním semestru zvládnete ta nejjednodušší konverzační témata. Budete umět mluvit o sobě, své rodině, práci a koníčcích. Pokud studiu věnujete dostatek času, výsledky se brzy dostaví a vy budete schopni domluvit se v základních životních situacích i s rodilými mluvčími.

 

Lektorka Sylvi je Kypřanka, poloviční Češka. Na Kypru se narodila a vyrůstala střídavě na Kypru a v ČR. Řečtina je její rodný, ale i profesní jazyk. Moderní řeckou a anglickou filologii vystudovala na Univerzitě Karlově, Egejské univerzitě a na Národní a Kapodistrijské univerzitě v Aténách. Kypr a Řecko, kde žije část její rodiny, je její životní vášeň. A s vášní sobě vlastní vám představí nejen řečtinu, ale také řeckou kulturu a historii.

*Změna lektora vyhrazena

Co říkají naši studenti?

"Za velmi krátkou dobu mi (lektorka) pomohla naučit se řecky spoustu věcí - od řeckých múz :) až po klasickou komunikaci. Hodiny s paní Sylvi mě baví, jsou záživné, naučné a pohodové. Velmi oceňuji jazykový rozhled paní lektorky, která mi s trpělivostí vždy vše vysvětlí. Jsem spokojená s kvalitou výuky a přátelským přístupem, který mi dovoluje cítit se komfortně. Děkuji za to! :)" /Jana B./

Více referencí na jazykovou výuku

 

Veškeré výukové materiály pro tento kurz vám dodá lektorka.

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 5 299 Kč
Kód:

Varianty kurzu