Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Řečtina pro mírně pokročilé 1 - ONLINE, úterý 17:30 - 19:00

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro podzimní semestr 2025

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám lépe vyhovuje skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 14 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Řečtina pro mírně pokročilé 1 - ONLINE, úterý 17:30 - 19:00

Dostaňte řečtinu pod kůži! Kurz je vhodný pro ty, kdo se řecky učili již asi 2 roky.

Jazyk: řečtina Den:

úterý

Úroveň: lehce pokročilý (A2) Čas: 17:30 - 19:00
Místo: online odkudkoli (Google Meet) Podzimní semestr: 1.10.2024 - 21.1.2025
Kapacita: 3 - 6 studentů Jarní semestr: 18.2.2025 - 27.5.2025


Pro koho je kurz určen?

Pro studenty, kteří se řecky učili asi dva roky nebo navštěvovali náš kurz Řečtina pro lehce pokročilé 1 a 2. Předpokládá se velmi dobrá znalost řecké alfabety a základní gramatiky, studenti také dokáží jednoduše pohovořit o základních tématech (rodina, denní rutina, práce, zájmy a koníčky).

Co se v kurzu naučím?

Především získáte jistotu ve vyjadřování a bez obav se vydáte do Řecka vyzkoušet si své znalosti v praxi. Rozšíříte si slovní zásobu nejdůležitějších slovíček a prohloubíte si základy řecké gramatiky. S větší jistotou se budete schopni domluvit v základních životních situacích i s rodilými mluvčími.

 

Lektorka Sylvi je Kypřanka, poloviční Češka. Na Kypru se narodila a vyrůstala střídavě na Kypru a v ČR. Řečtina je její rodný, ale i profesní jazyk. Moderní řeckou a anglickou filologii vystudovala na Univerzitě Karlově, Egejské univerzitě a na Národní a Kapodistrijské univerzitě v Aténách. Kypr a Řecko, kde žije část její rodiny, je její životní vášeň. A s vášní sobě vlastní vám představí nejen řečtinu, ale také řeckou kulturu a historii.

 

*Změna lektora vyhrazena

Co říkají naši studenti?

"S výukou jsem velmi spokojená. Nejvíce oceňuji profesionalitu a přístup své lektorky paní Georgiou v každé naší řecké hodině. Dokáže vysvětlit pro mne nepochopitelné slovní spojení apod. Nikdy si nepřipadám hloupě, když něco nevím…naopak mne velmi povzbuzuje. Výuka je rozmanitá a nápaditá, není to jen o biflování slovíček. Určitě hodlám pokračovat." /Renata K./

Více referencí na jazykovou výuku

 

Veškeré výukové materiály pro tento kurz vám dodá lektorka.

Náš TIP:

  • dvousemestrální kurz je vždy výhodnější
  • při včasném zápisu a úhradě kurzovného do 30.6.2024 ušetříte až 800 Kč

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 5 299 Kč
Cena před slevou: 5 299 Kč
Kód:

Varianty kurzu