Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Řečtina pro falešné začátečníky - ONLINE, středa 8:30 - 10:00

Řečtina pro falešné začátečníky - ONLINE, středa 8:30 - 10:00

Pokračujte s řečtinou. Tento kurz je vhodný pro studenty, kteří se řecky učí zhruba 1/2 roku nebo kteří se řecky učili již dávno a nyní chtějí na studium navázat.

Jazyk: řečtina Den:

středa

Úroveň: falešný začátečník (A0+) Čas: 8:30 - 10:00
Místo: online odkudkoli (Google Meets) Jednosemestrální: 5.10.2022 - 1.2.2023
Kapacita: 3 - 6 studentů Dvousemestrální: 5.10.2022 - 7.6.2023


Pro koho je kurz určen?

Pro studenty, kteří se řecky učili asi půl roku, navštěvovali náš kurz Řečtina pro úplné začátečníky, nebo se základy řečtiny učili již před nějakou dobou, dost toho zapomněli a nyní chtějí v učení se pokračovat.

Co se v kurzu naučím?

Vytvoříte si slovní zásobu nejdůležitějších slovíček a slovních spojení. Osvojíte si základy řecké gramatiky. Bez problémů zvládnete jednoduchá konverzační témata. Budete schopni domluvit se v základních životních situacích.

Sylvie je Kypřanka, poloviční Češka. Na Kypru se narodila a vyrůstala střídavě na Kypru a v ČR. Řečtina je nejen její rodný jazyk, ale i profesní. Moderní řeckou a anglickou filologii vystudovala na Univerzitě Karlově, Egejské univerzitě a na Národní a aténské Kapodistriasově univerzitě. Kypr a Řecko, kde žije další část její rodiny, je její vášeň. A tuto vášeň se prolíná v každé její lekci.

Co říkají naši studenti?

"Za velmi krátkou dobu mi (lektorka) pomohla naučit se řecky spoustu věcí - od řeckých múz :) až po klasickou komunikaci. Hodiny s paní Sylvi mě baví, jsou záživné, naučné a pohodové. Velmi oceňuji jazykový rozhled paní lektorky, která mi s trpělivostí vždy vše vysvětlí. Jsem spokojená s kvalitou výuky a přátelským přístupem, který mi dovoluje cítit se komfortně. Děkuji za to! :)" /Jana B./

Více referencí na jazykovou výuku

 

*Změna lektora vyhrazena

 

Veškeré výukové materiály pro tento kurz vám dodá lektorka.

 

Sleva za včasné přihlášení

  • při úhradě kurzovného do 30.6.2022 ušetříte až 999 Kč;
  • přihlásit se můžete do jednosemestrálního kurzu, nebo do cenově zvýhodněného, dvousemestrálního kurzu.

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 4 399 Kč
Cena před slevou: 4 599 Kč
Kód:

Varianty kurzu