Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Portugalština pro úplné začátečníky - ONLINE, pondělí 17:30 - 19:00

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro podzimní semestr 2025

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám lépe vyhovuje skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 14 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Portugalština pro úplné začátečníky - ONLINE, pondělí 17:30 - 19:00

Kurz pro studenty, kteří s portugalštinou začínají úplně od začátku.

Jazyk: portugalština
Den:

pondělí

Úroveň: začátečník (A0+) Čas: 17:30 - 19:00
Místo: online odkudkoli (Google Meet) Podzimní semestr: 30.9.2024 - 27.1.2025
Kapacita: 3 - 6 studentů Jarní semestr: 17.2.2025 - 2 .6. 2025

Pro koho je kurz určen?

Chcete umět více než jen Bom dia nebo obrigado? Přihlaste se do kurzu portugalštiny pro začátečníky a už za pár měsíců proniknete do základů tohoto krásného románského jazyka. Kurz je určen pro studenty, kteří s portugalštinou začínají úplně od začátku a znají maximálně pár slovíček.

Co se v kurzu naučím?

Osvojíte si úplné základy jazyka a správnou výslovnost. Naučíte se nejjednodušší slovní zásobu i základy portugalské gramatiky a postupně překonáte ostych z mluvení. Již po prvním semestru zvládnete jednoduchá konverzační témata. Budete umět mluvit o sobě, své rodině, práci nebo koníčcích.

Kurzem Vás provede lektorka Tereza, která kromě portugalštiny učí také francouzštinu. Jazyky jsou její vášní a tak hledá zajímavé způsoby, jak své studenty vést, motivovat a nadchnout do studia. Ráda se vzdělává a s novými myšlenkami, nápady a technologiemi přichází i do výuky.

*Změna lektora vyhrazena

 

 

Co říkají naši studenti?

"Navštěvují kurz francouzštiny a jsem velmi spokojená. Lektorka umí vysvětlit látku a dostatečně se věnuje každému studentovi. Určitě bych PARAKALO dále doporučila." /Erika M./

Více referencí na jazykovou výuku

 

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 5 299 Kč
Cena před slevou: 5 299 Kč
Kód:

Varianty kurzu