Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Italština pro pokračující začátečníky - Opava, čtvrtek 16:30 - 18:00

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro jarní semestr 2024

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám vyhovuje více skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 12 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Italština pro pokračující začátečníky - Opava, čtvrtek 16:30 - 18:00

Ciao, come stai? Začněte s italštinou u nás! Tento kurz je vhodný pro studenty, kteří s italštinou začínají úplně od začátku.
Kurz navazuje na podzimní semestr 2023.

Jazyk: italština Den: čtvrtek
Vstupní úroveň: úplný začátečník (A0) Čas: 16:30 - 18:00
Místo: Masarykova 333/18, Opava Podzimní semestr: 5.10.2023 - 1.2.2024
Kapacita: 4 - 8 studentů Jarní semestr: 22.2.2024 - 6.6.2024

Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro milovníky slunce a dobrého jídla, kteří s italštinou začínají úplně od začátku a znají jen pár základních slovíček.

Co se v kurzu naučím?

Osvojíte si základy italské gramatiky a naučíte se nejdůležitější slovíčka a jejich správnou výslovnost. Už nikdy neřeknete gnoči, ani si nebudete v kavárně objednávat pikolo. Bez problémů zvládnete jednoduchá konverzační témata i základní italská gesta, která Vám pomohou domluvit se v základních životních situacích.

Kurzem Vás provede lektorka Veronika, která má italské kořeny a předá Vám nejen jazyk samotný, ale odhalí Vám krásy italštiny ze všech stran. Veronika je při výuce velice trpělivá, její lekce jsou zábavné a nabité energií.

 

*Změna lektora vyhrazena

Přečtěte si reference na naši výuku

 

 

Učebnice současné italštiny, 1. díl

Hlavní učebnice v kurzu a bude se probírat od 1. lekce. Další materiály zajistí lektor.

Učebnice není v ceně kurzu. Můžete si ji zajistit sami (možná ji máte i doma) nebo nám napište poznámku do objednávky a my ji pro Vás rádi připravíme na první lekci.

 

 

 

 

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 4 599 Kč
Kód:

Varianty kurzu