Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Francouzština pro lehce pokročilé 1 - ONLINE, čtvrtek 17:30 - 19:00

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro podzimní semestr 2025

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám lépe vyhovuje skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 14 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Francouzština pro lehce pokročilé 1 - ONLINE, čtvrtek 17:30 - 19:00

Comment allez-vous? Dostaňte francouzštinu pod kůži! Kurz je vhodný pro ty, kdo se francouzsky učili již asi 1 - 2 roky.

Jazyk: francouzština Den:

čtvrtek

Úroveň: lehce pokročilý (A1) Čas: 17:30 - 19:00
Místo: online odkudkoli (Google Meet) Podzimní semestr: 3.10.2024 - 23.1.2025
Kapacita: 3 - 6 studentů Jarní semestr: 20.2.2025 - 12.6.2025

Pro koho je kurz určen?

Pro studenty, kteří se francouzsky učili asi jeden rok nebo navštěvovali náš kurz Francouzština pro začátečníky 1 a 2. Předpokládá se znalost časování sloves avoir a être, studenti také dokáží jednoduše pohovořit o základních tématech (rodina, denní rutina, práce, zájmy a koníčky).

Co se v kurzu naučím?

Především získáte jistotu ve vyjadřování a bez obav se vydáte do Francie vyzkoušet si své znalosti v praxi. Rozšíříte si slovní zásobu nejdůležitějších slovíček a prohloubíte si základy francouzské gramatiky. Již po několika měsících bez problémů zvládnete jednoduchá konverzační témata a budete schopni domluvit se v základních životních situacích.

 

Kurzem Vás provede lektorka Tereza, která krom francouzštiny učí také portugalštinu. Jazyky jsou její vášní a tak hledá zajímavé způsoby, jak své studenty vést, motivovat a nadchnout do studia. Ráda se vzdělává a s novými myšlenkami, nápady a technologiemi přichází i do výuky.

*Změna lektora vyhrazena

 

 

Co říkají naši studenti?

"Navštěvují kurz francouzštiny a jsem velmi spokojená. Lektorka umí vysvětlit látku a dostatečně se věnuje každému studentovi. Určitě bych PARAKALO dále doporučila." /Erika M./

Více referencí na jazykovou výuku

 

Náš TIP:

  • dvousemestrální kurz je vždy výhodnější
  • při včasném zápisu a úhradě kurzovného do 30.6.2024 ušetříte až 800 Kč

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 5 299 Kč
Cena před slevou: 5 299 Kč
Kód:

Varianty kurzu