Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Chorvatština pro pokračující začátečníky - ONLINE, pátek 12:00 - 13:30

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro jarní semestr 2024

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám vyhovuje více skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 12 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Chorvatština pro pokračující začátečníky - ONLINE, pátek 12:00 - 13:30

Začněte s chorvatštinou. Tento kurz je vhodný pro studenty, kteří s chorvatštinou začínají úplně od začátku. Kurz navazuje na podzimní semestr.

Jazyk: chorvatština Den: pátek
Úroveň: úplný začátečník (A0+) Čas: 12:00 - 13:30
Místo: online odkudkoli (Google Meet) Podzimní semestr: 6.10.2023 - 2.2.2024
Kapacita: 3 - 6 studentů Jarní semestr: 23.2.2024 - 7.6.2024


Pro koho je kurz určen?

Kurz je určen pro milovníky slunce a dobrého jídla, kteří s chorvatštinou začínají úplně od začátku a znají jen pár základních slovíček. Předpokládá se účast v podzimním kurzu Chorvatština pro úplné začátečníky.

Co se v kurzu naučím?

Osvojíte si základy chorvatské gramatiky a naučíte se nejdůležitější slovíčka a jejich správnou výslovnost. Bez problémů zvládnete jednoduchá konverzační témata, která Vám pomohou domluvit se v základních životních situacích.

 

Kurzem Vás provede lektorka Anja, rodilá mluvčí chorvatštiny a srbštiny, která žije již delší dobu v ČR a mluví velmi dobře česky. Anja má své lekce vždy perfektně připravené a vede je s lehkostí a s úsměvem. Vaše pokroky v chorvatštině na sebe nenechají dlouho čekat.

 

*Změna lektora vyhrazena

Co říkají naši studenti?

"Ste výborní, všetko je OK. Ďakujem Vám za promtný prístup, spoľahlivosť, lektorke za trpezlivosť a študijné materiály. Individuálny prístup, presnosť, spoľahlivosť." /Marián M./

Více referencí na jazykovou výuku

 

Chorvatština nejen pro samouky

Hlavní učebnice v kurzu. Další materiály zajistí lektor.

Učebnice není v ceně kurzu. Můžete si ji zajistit sami (možná ji máte i doma) nebo nám napište poznámku do objednávky a my ji pro Vás rádi připravíme na první lekci.

 

 

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 5 299 Kč
Kód:

Varianty kurzu