Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Chorvatština pro lehce pokročilé 2 - ONLINE, pondělí 10:30 - 12:00

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro jarní semestr 2024

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám vyhovuje více skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 12 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Chorvatština pro lehce pokročilé 2 - ONLINE, pondělí 10:30 - 12:00

Pokračujte s chorvatštinou. Kurz je vhodný pro ty, kdo se chorvatsky učili již asi 1 rok. Kurz navazuje na podzimní semestr 2023.

Jazyk: chorvatština Den: pondělí
Úroveň: lehce pokročilý (A2) Čas: 10:30 - 12:00
Místo: online odkudkoli (Google Meets) Podzimní semestr: 2.10.2023 - 29.1.2024
Kapacita: 3 - 6 studentů Jarní semestr: 19.2.2024 - 10.6.2024

Pro koho je kurz určen?

Pro studenty, kteří se chorvatsky učili již 1 rok a dokáží bez větších problémů konverzovat na jednoduchá témata. Jedná se o pokračování kurzu Chorvatština pro lehce pokročilé 1 a předpokládají se základní znalosti - umět představit sebe a své blízké, jednoduše pohovořit o své rodině, práci a zájmech. Studenti mají základní slovní zásobu a umějí téměř bez chyb časovat a používat základní slovesa.

Co se v kurzu naučím?

Prohloubíte si slovní zásobu a chorvatskou gramatiku. Bez problémů zvládnete jednoduchá konverzační témata. Budete schopni domluvit se v základních životních situacích.

Kurzem Vás provede lektorka Anja, rodilá mluvčí chorvatštiny a srbštiny, která žije již delší dobu v ČR a mluví velmi dobře česky. Anja má své lekce vždy perfektně připravené a vede je s lehkostí a s úsměvem. Vaše pokroky v chorvatštině na sebe nenechají dlouho čekat.

 

*Změna lektora vyhrazena

Co říkají naši studenti?

"Ste výborní, všetko je OK. Ďakujem Vám za promtný prístup, spoľahlivosť, lektorke za trpezlivosť a študijné materiály. Individuálny prístup, presnosť, spoľahlivosť." /Marián M./

Více referencí na jazykovou výuku

 

Chorvatština nejen pro samouky

Hlavní učebnice v kurzu. Další materiály zajistí lektor.

Učebnice není v ceně kurzu.

 

 

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 5 299 Kč
Kód:

Varianty kurzu