Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Angličtina pro pokračující začátečníky - Opava, úterý 16:00 - 17:30

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro jarní semestr 2024

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám vyhovuje více skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 12 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Angličtina pro pokračující začátečníky - Opava, úterý 16:00 - 17:30

Začněte s angličtinou. Tento kurz je vhodný pro studenty, kteří s angličtinou teprve začínají. Kurz navazuje na podzimní semestr 2023.

Jazyk: angličtina Den: úterý
Úroveň: úplný začátečník (A0+) Čas: 16:00 - 17:30
Místo: Masarykova třída 333/18, Opava Podzimní semestr 3.10.2022 - 30.1.2023
Kapacita: 4 - 8  studentů Jarní semestr: 20.2.2022 - 4.6.2023

Pro koho je kurz určen?

Pro studenty, kteří s angličtinou teprve začínají a znají maximálně pár slovíček. Kurz navazuje na podzimní semestr 2023.

Co se v kurzu naučím?

Osvojíte si úplné základy jazyka a správnou výslovnost. Naučíte se nejjednodušší slovní zásobu i základy anglické gramatiky a postupně překonáte ostych z mluvení. Brzy zvládnete jednoduchá konverzační témata. Budete umět mluvit o sobě, své rodině, práci nebo koníčcích.

 

Bára

Kurzem Vás provede lektorka Natalia, pro kterou jsou cizí jazyky největší vášní. Tu se snaží během hodin předat i svým studentům a ukázat jim, že učit se cizí jazyky může být zábava.

*Změna lektora vyhrazena

 

Přečtěte si reference na naši jazykovou výuku

 

 

New English File Elementary, 4th Edition

Hlavní učebnice v kurzu. Další materiály zajistí lektor.

Učebnice není v ceně kurzu. Můžete si ji zajistit sami (možná ji máte i doma) nebo nám napište poznámku do objednávky a my ji pro Vás rádi připravíme na první lekci. 

 


Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 4 599 Kč
Cena před slevou: 4 599 Kč
Kód:

Varianty kurzu