Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Anglická konverzace pro velmi pokročilé - Opava, středa 15:00 - 16:30

Reference

Informujeme

  • Vypsali jsme nové jazykové kurzy pro jarní semestr 2024

    Zapište se do nového jazykového kurzu! Ať už Vám vyhovuje více skupinová nebo individuální výuka, vybírat můžete z celkem 12 jazyků - tradičních i netradičních. Učíme v Ostravě, v Opavě i online!

  • Objevte s námi krásu portugalštiny

    Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

  • Všechny články

Anglická konverzace pro velmi pokročilé - Opava, středa 15:00 - 16:30

Doveďte svou angličtinu k dokonalosti. Kurz je vhodný pro velmi pokročilé studenty.

Jazyk: angličtina Den: středa
Úroveň: pokročilý uživatel (B2+) Čas: 15:00 - 16:30
Místo: Masarykova třída 333/18, Opava Podzimní semestr: 2.10.2023 - 29.1.2024
Kapacita: 4 - 8 studentů Jarní semestr: 19.2.2024 - 10.6.2024

Pro koho je kurz určen?

Kurz je vhodný pro pokročilé studenty angličtiny, kteří ovládají běžné gramatické jevy a potřebují se zlepšit především v mluveném projevu.

Co se v kurzu naučím?

Kurz je zaměřen na konverzaci a rozšiřování slovní zásoby. Velký důraz je kladen na schopnost rozumět a adekvátně reagovat při rozhovoru s rodilým mluvčím. Každá lekce je tématicky zaměřena, témata se volí po bližší domluvě s účastníky kurzu. V kurzu se v pomalejším tempu probírá také učebnice, uvedená níže.

 

Kurzem Vás provede oblíbená lektorka Tereza, pro níž je výuka angličtiny nejen prací, ale také velkým koníčkem. V jejích kurzech oceníte individuální přístup ke každému studentu i každé skupince.

 

Co říkají naši studenti?

"Bylo to úžasné, náplň hodin byla vždy vyvážená, co se gramatiky, slovní zásoby, konverzace a čtení týče. Slečna lektorka byla vždy výborně připravená a látku podávala jak hravou tak klasickou formou. Velice děkuji za zážitky a získané jazykové dovednosti a těším se na další spolupráci." /Lenka B./

Více referencí na jazykovou výuku

*Změna lektora vyhrazena

 

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 4 599 Kč
Kód:

Varianty kurzu