Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Nabízíme  /  Anglická konverzace pro pokročilé - Opava, středa 15:00 - 16:30

Reference

Informujeme

 • Vánoční setkání studentů a lektorů

  Blíží se konec roku a i u nás v Parakalu se pomalu chystáme na čas Vánoc. Ať už jste místní nebo přespolní, přijměte naše pozvání na předvánoční setkání v Ostravě a Opavě.

 • Objevte s námi krásu portugalštiny

  Naučte se s námi portugalsky a otevře se Vám brána do celého světa. Portugalsky mluví více než 250 milionů lidí na celém světě. Je pro ně rodným nebo druhým jazykem a najdete je skutečně téměř v každém koutě zeměkoule. Připojte se do našich online lekcí portugalštiny a objevte tento krásný jazyk a jeho výhody.

 • Všechny články

Anglická konverzace pro pokročilé - Opava, středa 15:00 - 16:30

Doveďte svou angličtinu k dokonalosti. Kurz je vhodný pro velmi pokročilé studenty.

Jazyk: angličtina Den: středa
Úroveň: pokročilý uživatel (B2) Čas: 15:00 - 16:30
Místo: Masarykova třída 333/18, Opava Jednosemestrální: 22,2.2023 - 7.6.2023
Kapacita: 4 - 8 studentů Dvousemestrální: 5.10.2022 - 7.6.2023

Pro koho je kurz určen?

Pro pokročilé studenty angličtiny, kteří si chtějí své dobré znalosti angličtiny udržovat a zlepšovat se především ve schopnosti konverzovat. Velký důraz je kladen na schopnost porozumět a vyjádřit se. Gramatické jevy se probírají jen okrajově, v případě individuální potřeby.

Co se v kurzu naučíte?

V kurzu si rozšíříte slovní zásobu, kterou budete umět správně používat v praxi. Vypilujete si výslovnost, schopnost rozumět a reagovat na nejrůznější situace v angličtině. V kurzu se mj. probírají aktuální témata a konverzuje se o geopolitické situaci ve světě. Cílem kurzu je, aby studenti správně, bez přípravy a také bez stresu :-) reagovali na široký záběr témat v angličtině.

Kurzem Vás provede oblíbená lektorka Tereza, pro níž je výuka angličtiny nejen prací, ale také velkým koníčkem. V jejích kurzech oceníte individuální přístup ke každému studentu i každé skupince.

 

Co říkají naši studenti?

"Bylo to úžasné, náplň hodin byla vždy vyvážená, co se gramatiky, slovní zásoby, konverzace a čtení týče. Slečna lektorka byla vždy výborně připravená a látku podávala jak hravou tak klasickou formou. Velice děkuji za zážitky a získané jazykové dovednosti a těším se na další spolupráci." /Lenka B./

Více referencí na jazykovou výuku

*Změna lektora vyhrazena

 

Pro kurz si nemusíte zakupovat učebnici. Veškeré materiály vám poskytne lektorka - jedná se o mix materiálů z různých zdrojů a její vlastní podklady.

 

Sleva za včasné přihlášení

 • při úhradě kurzovného do 31.1.2023 ušetříte 200 Kč;
 • přihlásit se můžete do jednosemestrálního, nebo do cenově zvýhodněného, dvousemestrálního kurzu*.
  *dvousemestrální kurz je vypisován pouze v podzimním semestru.

Přihlášení na kurz

Cena kurzu: 3 799 Kč
Cena před slevou: 3 999 Kč
Kód:

Varianty kurzu