Úvod  /  Nabízíme  /  Nizozemský jazyk  /  Jazykové kurzy

Reference

 • "PARAKALO je malá jazyková škola, která má přátelský a rodiiný přístup k zákazníkům. Prostory jsou dobře vybavené pro studium jazyků a lektoři pro jazykové kurzy jsou podle mého názoru velmi dobře vybraní s důrazem na orientaci na rychlý progress učení se jazyka.

  S slečnou lektorkou Veroniku Švidrnachovou jsem velmi spokojená. Její přistup ke studentům je rázný a vyžaduje připravu na každou hodinu, což občas pro mě bývá náročné, jakožto pracujícího člověka, ale je to dobré, protože to nutí se připravovat. Co se týče vysvětlování látky Veronika umí všechno velmi dobře a srozumitelně vysvětlit. Z vlastního pohledu bych uvítala více konverzace."

  /skupinový kurz Francouzština pro začátečníky/

  14.11.2015, Halina Kajzarová

 • Všechny reference

Informujeme

 • Den otevřených dveří

  Zveme vás na den otevřených dveří do jazykového centra PARAKALO. Přijde se s námi seznámit, zeptat se na podrobnosti ke kurzu, popř. si ujasnit svou jazykovou úroveň.

 • Nový školní rok se blíží

  Pro podzimní semestr 2018/2019 vypisujeme nové skupinové kurzy. Otevíráme také individuální a firemní kurzy.

 • Všechny články

Jazykové kurzy nizozemštiny, holandštiny (nizozemského, holandského jazyka)

Vyberte si kurz nizozemského (holandského) jazyka, který vám vyhovuje nejvíce. Všechny kurzy nizozemštiny (holandštiny) probíhají v Ostravě a jejím okolí.

Individuální kurzy nizozemštiny jsou vhodné pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků, kurzy nizozemštiny pro veřejnost budou vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními.

Individuální jazykové kurzy nizozemštiny

Nabízíme vám individuální kurzy nizozemského (holandského) jazyka v Ostravě a v okolí. Jedná se o velmi intenzivní kurzy, kdy se lektor věnuje pouze jednomu studentovi. Individuální kurzy nizozemštiny probíhají zpravidla v našich prostorách v Ostravě – Mariánských Horách, případně dle domluvy u klienta ve firmě/doma.

Jazykové kurzy nizozemštiny pro veřejnost

Nabízíme vám otevřené kurzy nizozemského jazyka pro veřejnost různého zaměření. Potřebujete-li poradit s výběrem kurzů, zanechte nám vzkaz, my se vám ozveme a rádi vám poradíme.

Všechny kurzy probíhají v našich učebnách v Mariánských Horách, na adrese Přemyslovců 992/52. Možnost parkování zdarma na ulici Korunní, za domem. Dostupné (cca 5 minut pěšky) z tramvajové zastávky Mariánské náměstí.

Objednání jazykových kurzů či kalkulace

Pro objednání kurzů nizozemštiny či cenovou kalkulaci využijte tlačítek výše v liště "Mám zájem o:" nebo nás kontaktujte. Věříme, že jakmile naše služby vyzkoušíte, budete spokojeni.