Úvod  /  Nabízíme  /  Ruský jazyk  /  Jazykové kurzy  /  Firemní kurzy

Reference

 • "Jazykový kurz je výborně organizovaný a vedený, hodně mě vyhovuje učení v malé skupince lidí a postupné učení se situacím. Hodně se mi líbí důsledné vytěžování poslechu a snaha nás dostat "mimo" knížku. S lektorkou jsem plně spokojen, je výborně připravena a všechno ochotně vysvětlí, a co je nejdůležitější: umí učit! (...)"

  Přečíst celý dotazník spokojenosti

  /skupinový kurz Němčina pro začátečníky/

  27.6.2017, Jakub Kovář

 • Všechny reference

Informujeme

 • Den otevřených dveří

  Zveme vás na den otevřených dveří do jazykového centra PARAKALO. Přijde se s námi seznámit, zeptat se na podrobnosti ke kurzu, popř. si ujasnit svou jazykovou úroveň.

 • Nový školní rok se blíží

  Pro podzimní semestr 2018/2019 vypisujeme nové skupinové kurzy. Otevíráme také individuální a firemní kurzy.

 • Všechny články

Firemní jazykové kurzy ruštiny (ruského jazyka)

Nabízíme vám komplexní služby při zajišťování výuky ruského jazyka ve vaší firmě pro všechny jazykové úrovně - od úplných začátečníků po velmi pokročilé studenty, od obecně zaměřených kurzů až po specializované odborné kurzy.

Jazykové kurzy uzpůsobíme maximálně potřebám vaší firmy. Před každým zahájením firemní výuky provádíme podrobnou analýzu potřeb firmy na jazykovou výuku, případně jazykový audit jednotlivých účastníků výuky, a vytváříme individuální plán pro firemní výuku.

Dotace v rámci projektu POVEZ

Nabízíme vám pomoc při získání dotací na odborné jazykové vzdělávání v rámci projektu Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců (POVEZ). Vybraní zaměstnavatelé a OSVČ mají možnost získat až 85 % uznatelných nákladů. Přečtěte si více informací o dotacích na jazykové vzdělávání.

Rádi se s vámi potkáme a probereme všechny možnosti. Ozvěte se nám pro domluvení nezávazné schůzky!