Úvod  /  Blog  /  Podzimní slevy na individuální kurzy angličtiny a němčiny

Reference

 • "Velice Vám děkuji za rychlou práci. Vypadá to opravdu dobře. Všechny dokumenty mi v pořádku přišly."

  17.12.2015, Mgr. Monika Nuňez Bolívar

 • Všechny reference

Informujeme

 • Den otevřených dveří

  Zveme vás na den otevřených dveří do jazykového centra PARAKALO. Přijde se s námi seznámit, zeptat se na podrobnosti ke kurzu, popř. si ujasnit svou jazykovou úroveň.

 • Nový školní rok se blíží

  Pro podzimní semestr 2018/2019 vypisujeme nové skupinové kurzy. Otevíráme také individuální a firemní kurzy.

 • Všechny články

Podzimní slevy na individuální kurzy angličtiny a němčiny

Dlouhodobé zkušenosti nám potvrzují, že studenti učící se cizí jazyk individuálně, dosahují největších a nejrychlejších pokroků. I když k nám přicházejí s nulovými znalostmi daného jazyka, jsou schopni se po absolvování čtvrtletního kurzu domluvit v základních situacích (např. představit sebe, svou rodinu, práci, objednat si v restauraci, zeptat se na cestu). A někteří z nich mohou klidně po roce a půl výuky u nás říci "již umím německy", jako třeba náš klient David.

 

"Vše bylo super! Se svou lektorkou jsem byl maximálně spokojen! Dále už pokračovat nebudu,
už umím německy!"

3.5.2017, David Adamus; Přečíst celý dotazník spokojenosti

 

Tleskáme! Takový úspěch nás vždy těší! Samozřejmě při výuce vždy záleží na tom, jak hodně je daný student motivovaný, kolik času chce a může věnovat dalším přípravám i mimo lekci. Ale snad ještě nikdy se nám nestalo, že bychom v individuálních lekcích neviděli pokrok. A ve většině případů je dost výrazný.

 

Proč jsou individuální lekce tak efektivní?

Pro každého studenta vytváříme individuální výukový plán. Ten vychází především:

 • ze studentových potřeb (jeho cíle a motivace). Je rozdíl, když se někdo chce naučit třeba řecky proto, aby se domluvil v létě na dovolené s místními, nebo když majitel firmy potřebuje jednat s obchodními partnery na vysoké úrovni německy anebo když má manželský pár výuku španělštiny jako společného koníčka.
 • ze schopností, jak se daný člověk učí (cizí jazyk). Každý člověk využívá pro učení trochu jiný způsob. Jednoduše řečeno, někdo se učí nejlépe auditivně (tzn. co slyším, to si zapamatuji - ideální poslouchat texty třeba v autě), někdo je spíše vizuální typ (tento člověk má obvykle všude nalepené barevné lístečky se slovíčky a podtrhává si vše zvýrazňovači - ideální pracovat s obrázky) a někdo se učí nejlépe prožitkem (tzn. zapamatuji si to, co si vyzkouším - ideální hrát hry, zkoušet případové studie apod.).

Díky tomu vytvoříme velice efektivní výuku, která je maximálně přizpůsobena studentovi a využívá především jeho silné stránky.

Při učení se cizího jazyka je velmi důležité, aby student neztratil svou motivaci po prvním měsíci, ale aby si ji stále udržoval a nejlépe i rozšiřoval. A musím říct, že v individuálních kurzech se nám to daří dost dobře. ;) Máme výborné lektory, kteří dokáží přenést svou vášeň pro jazyk i na své studenty! A tak lektoři nosí do výuky své "úlovky z cest" - zahraniční noviny, knihy, časopisy, řeší aktuální témata, dávají si tipy na cesty apod. A naučí studenty jazyk milovat. A sami dobře víte, že to, co máme rádi, nám jde mnohem líp! :)

Velkým benefitem individuálních kurzů je také jejich flexibilita - studenti nepříjdou o výuku, když zrovna jedou na dovolenou nebo jsou nemocní. Jednoduše se nejpozději 24 hodin předem lektorovi omluví a domluví se s ním na náhradní lekci. A tak se nestane to, že by student přišel do kurzu a "nevěděl, která bije", protože dvakrát chyběl.

Prostě individuální lekce jsou fajn! ;)

 

Podzimní sleva

A protože máme aktuálně ještě několik neobsazených termínů v dopoledních (8:00 až 11:00) a poledních (11:00 až 14:00) hodinách a v pátek (celý den), můžete od pondělí 23.10.2017 do čtvrtku 23.11.2017 (nebo jen do vyčerpání naší kapacity) využít 20% slevu na individuální kurzy angličtiny a němčiny v dopoledních, poledních anebo pátečních termínech.

Ceník individuálních jazykových kurzů angličtiny/němčiny
na dopolední, polední a páteční lekce

60 min. lekce 90 min. lekce Doba platnosti
měsíční kurz
4 lekce

1.900 Kč

1.520 Kč

2.700 Kč

2.160 Kč

5 týdnů
čtvrtletní kurz
10 + 1 lekcí zdarma

4.750 Kč

3.800 Kč

6.750 Kč

5.400 Kč

12 týdnů
půlroční kurz
20 + 3 lekce zdarma

9.500 Kč

7.600 Kč

13.500 Kč

10.800 Kč

24 týdnů
roční kurz
30 + 5 lekcí zdarma

14.250 Kč

11.400 Kč

20.250 Kč

16.200 Kč

52 týdnů

* Nelze kombinovat s dalšími slevami. Platí při zakoupení kurzu v termínu 23.10. - 23.11.2017.
* Platí pro zahájení kurzu do 19.1.2018. Všeobecné podmínky pro individuální kurzy.

 

Jak se přihlásit?

Přihlaste se jednoduše prostřednictvím našeho online formuláře na individuální kurz angličtiny a individuální kurz němčiny a do poznámky uveďte SLEVA PODZIM. My Vám slevu započteme a spojíme se s Vámi pro domluvení detailů ohledně termínu a zahájení výuky.

Nebo nám napište email na info@parakalo.cz, kde uveďte, o jaký kurz byste měli zájem (jazyk, počet lekcí) a v jakém termínu by Vám kurz vyhovoval. Poté se s Vámi také spojíme a domluvíme vše potřebné.

 

Těšíme se na Vás!

© Věra Cihlářová