Úvod  /  Blog  /  Nový školní rok se blíží

Reference

 • "Prošla jsem individuálním kurzem pro začátečníky v ruském jazyce s lektorkou Darjou Bittnerovou. Bylo to úžasné, náplň hodin byla vždy vyvážená, co se gramatiky, slovní zásoby, konverzace a čtení týče. Slečna lektorka byla vždy výborně připravená a látku podávala jak hravou tak klasickou formou.
  Velice děkuji za zážitky a získané jazykové dovednosti a těším se na další spolupráci."

  /individuální kurz ruštiny/

  18.1.2016, Lenka Bartošová

 • Všechny reference

Informujeme

 • Den otevřených dveří

  Zveme vás na den otevřených dveří do jazykového centra PARAKALO. Přijde se s námi seznámit, zeptat se na podrobnosti ke kurzu, popř. si ujasnit svou jazykovou úroveň.

 • Nový školní rok se blíží

  Pro podzimní semestr 2018/2019 vypisujeme nové skupinové kurzy. Otevíráme také individuální a firemní kurzy.

 • Všechny články

Nový školní rok se blíží

Skupinové kurzy pro veřejnost začínají v prvním říjnovém týdnu, ale vy si své místo můžete rezervovat již nyní. Individuální a firemní kurzy začínají v průběhu roku kdykoli, takže můžete začít klidně za pár dní.

A jaké skupinové kurzy otevíráme tentokrát? V níže uvedeném rozvrhu lekcí můžete přehledně vidět nabídku všech kurzů. Kromě tradičně nabízených jazyků - angličtina, němčina, francouzština, španělština či ruština, to budou opět i netradiční jazyky - polština, řečtina, chorvatština. A úplnou novinkou pro tento školní rok je nizozemština a portugalština.

Přihlášení do kurzu můžete provést pomocí webového formuláře anebo telefonicky s p. Kovalíkovou: +420 776 728 283.

Všechny tyto jazyky lze samozřejmě studovat i individuálně v rámci individuálního kurzu. Zde si vyberte jen čas, který vám nejvíce vyhovuje, a počet lekcí, který si chcete zakoupit. Na první lekci provedeme nenásilnou analýzu Vašich dosavadních znalostí (v případě, že nejste úplný začátečník) a výuku přizpůsobíme Vašim potřebám i Vašemu výukovému stylu.

Přihlášení do individuálního kurzu probíhá pomocí webového formuláře anebo telefonicky s. p Kovalíkovou: 
+420 776 728 283.

© Věra Sasková