Chci se učit v: Ostravě Opavě online

Úvod  /  Blog  /  Epidemiologická opatření ve výuce

Epidemiologická opatření ve výuce

Milí studenti jazykového centra PARAKALO,

vzhledem k aktuální epidemiologické situaci bych Vám ráda upřesnila podmínky, za kterých může prezenční výuka v našich učebnách probíhat.

Dle mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví, kterým se stanovuje omezení maloobchodního prodeje zboží a služeb a poskytování služeb č. 1028 ze dne 18.11.2021 s účinností od 22.11.2021, odst.12c) a 13a) se v případě, že není na akci přítomno více než 20 účastníků, zakazuje účast na akci pouze osobám, které vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19.

Ostatní se mohou prezenční výuky účastnit dále beze změn, bez prokazování očkování, testu či prodělané nemoci. Ve vnitřních prostorách musí mít všechny osoby respirátor a dodržovat rozestupy 1,5 metru. V každé místnosti jsou k dispozici dezinfekční prostředky na ruce, pravidelně větráme a provádíme pravidelnou dezinfekci stolů, klik a pomůcek pro výuku.

V případě, že budete mít podezření na nemoc, budete nemocni, v karanténě či budete chtít eliminovat pobyt mezi lidmi, můžete využít tzv. hybridní výuku, tedy online připojení do prezenční výuky. V případě zájmu o tento způsob výuky, prosím, kontaktujte svého lektora či koordinátorku jazykových kurzů, aby vám zaslali potřebné přístupy.

Pokud byste se celá skupinka dohodli, že chcete z jakéhokoliv důvodu přejít na online výuku, je to samozřejmě možné. Prosím opět o kontaktování svého lektora či koordinátorky jazykových kurzů.

V případě jakýchkoliv nejasností či dotazů, se na nás neváhejte kdykoliv obrátit na email info@parakalo.cz

Věra Sasková, ředitelka jazykového centra

 

 

Veronika Švidrnochová
Koordinátorka jazykových kurzů Ostrava
email: veronika.svidrnochova@parakalo.cz | tel: +420 776 728 283

Eva Kuršová
Koordinátorka jazykových kurzů Opava
email: eva.kursova@parakalo.cz | tel: +420 777 556 268