Úvod  /  Nabízíme  /  Turecký jazyk  /  Jazykové kurzy

Reference

 • "Jsem moc ráda, že jsem vás objevila a začala navštěvovat kurz anglického jazyka a že jsem se seznámila s usměvavou Simonkou. Jsme dobrá parta a doufám, že budeme pokračovat. Děkuji za všechny ... :-)"

  Přečíst celý dotazník spokojenosti

  /skupinový kurz Angličtina pro začátečníky 2/

  25.5.2016, Taťána Ksiažková

 • Všechny reference

Informujeme

 • Česky jsem se naučila asi za 2 měsíce...

  Pojďte se seznámit s naší talentovanou lektorkou Marijou ze Srbska, která česky mluví tak, že byste nepoznali, že není rodilá mluvčí. Jaké další jazyky umí? A co nám doporučí navštívit a ochutnat ve své rodné zemi?

 • Podzimní slevy na individuální kurzy angličtiny a němčiny

  A protože máme aktuálně ještě několik neobsazených termínů v dopoledních (8:00 až 11:00) a poledních (11:00 až 14:00) hodinách a v pátek (celý den), můžete si nyní, od pondělí 23.10.2017 do 23.11.2017 (případně jen do vyčerpání naší kapacity), zakoupit individuální kurzy angličtiny a němčiny s 20% slevou na dopolední, polední anebo páteční lekce.

 • Všechny články

Jazykové kurzy turečtiny (tureckého jazyka)

Vyberte si kurz tureckého jazyka, který vám vyhovuje nejvíce. Všechny kurzy turečtiny probíhají v Ostravě a jejím okolí.

Individuální kurzy turečtiny jsou vhodné pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků, kurzy turečtiny pro veřejnost budou vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními.

Individuální jazykové kurzy turečtiny

Nabízíme vám individuální kurzy tureckého jazyka v Ostravě a v okolí. Jedná se o velmi intenzivní kurzy, kdy se lektor věnuje pouze jednomu studentovi. Individuální kurzy turečtiny probíhají zpravidla v našich prostorách v Ostravě – Mariánských Horách, případně dle domluvy u klienta ve firmě/doma.

Jazykové kurzy turečtiny pro veřejnost

Nabízíme vám otevřené kurzy tureckého jazyka pro veřejnost různého zaměření. Potřebujete-li poradit s výběrem kurzů, zanechte nám vzkaz, my se vám ozveme a rádi vám poradíme.

Všechny kurzy probíhají v našich učebnách v Mariánských Horách, na adrese Přemyslovců 992/52. Možnost parkování zdarma na ulici Korunní, za domem. Dostupné (cca 5 minut pěšky) z tramvajové zastávky Mariánské náměstí.

Objednání jazykových kurzů či kalkulace

Pro objednání kurzů turečtiny či cenovou kalkulaci využijte tlačítek výše v liště "Mám zájem o:" nebo nás kontaktujte. Věříme, že jakmile naše služby vyzkoušíte, budete spokojeni.