Úvod  /  Nabízíme  /  Řecký jazyk

Reference

 • "(...) velice mne překvapil již počáteční přístup, kdy jsem si sama mohla určit styl učení, který mi vyhovuje. (...) Po jistých zkušenostech s doučováním jiných jazyků, které nestály moc za to, jsem si nemohla vybrat lépe než paní Věrku. Opravdu doporučuji!"

  Referenční dopis

  /individuální výuka němčiny/

  31.5.2014, Lucie Halfarová

 • Všechny reference

Informujeme

 • Učení se angličtiny je celoživotní záležitostí a především radostí!

  Jméno Simona znamená v hebrejštině „naslouchající“ a to je vlastnost, která naši lektorku angličtiny Simonu vystihuje nejlépe. Simona je velmi empatická, spíše než mluví, naslouchá a kromě toho je to výborná angličtinářka. A tak není divu, že ji její studenti naprosto zbožňují!

 • Vyzkoušejte si lekci zdarma!

  Osobní zkušenost je nejlepší, a tak jsme pro vás připravili sérii lekcí zdarma, kde si můžete v rámci týdne otevřených dveří 12. - 16.9.2015 na vlastní kůži vyzkoušet 1 výukovou lekci.

 • Všechny články

Řečtina (řecký jazyk)

Specializujeme se na řecký jazyk. Nabízíme vám zajištění odborných překladů z a do řeckého jazyka a profesionální výuku řečtiny v Ostravě a okolí.

Jazykové kurzy řeckého jazyka

Nabízíme vám kurzy řeckého jazyka, které budou vyhovovat přesně vašim potřebám. Všechny kurzy řečtiny probíhají v Ostravě a jejím okolí. 
Individuální kurz řečtiny bude vhodný pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků, kurz řečtiny pro veřejnost bude vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními.

Překlady z/do řeckého jazyka

Zajistíme pro vás překlad z/do řeckého jazyka. Překládáme běžné i odborné texty z/do řečtiny, zajišťujeme překlady velkého rozsahu i expresní překlady.

Objednání služeb či kalkulace ceny

Pro objednání kurzů řečtiny, překladů z/do řeckého jazyka či pro cenovou kalkulaci využijte tlačítek výše v liště "Mám zájem o:" nebo nás kontaktujte. Věříme, že jakmile naše služby vyzkoušíte, budete spokojeni.