Úvod  /  Nabízíme  /  Portugalský jazyk

Reference

  • "Dostupná lokalita, vyhovující doba a délka výuky, přátelská atmosféra, skvělý, erudovaný lektor, skvělá dostupnost a cena za výukový materiál, v případě zájmu bych určitě doporučila výuku v této škole. Jelikož chci pokračovat v dalším školním roce ve výuce řeckého jazyka, budu moc ráda, když výuku povede opět stejný lektor Mario."

    /skupinový kurz Řečtina pro začátečníky/

    15.5.2017, Jana Mokrá, DiS.

  • Všechny reference

Informujeme

Portugalština (portugalský jazyk)

Specializujeme se na portugalský jazyk. Nabízíme vám zajištění odborných překladů z a do portugalského jazyka a profesionální výuku portugalštiny v Ostravě a okolí.

Jazykové kurzy portugalského jazyka

Nabízíme vám kurzy portugalského jazyka, které budou vyhovovat přesně vašim potřebám. Všechny kurzy portugalštiny probíhají v Ostravě a jejím okolí. Individuální kurz portugalštiny bude vhodný pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků, kurz portugalštiny pro veřejnost bude vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními.

Překlady z/do portugalského jazyka

Zajistíme pro vás překlad z/do portugalského jazyka. Překládáme běžné i odborné texty z/do portugalštiny, zajišťujeme překlady velkého rozsahu i expresní překlady.

Objednání služeb či kalkulace ceny

Pro objednání kurzů portugalštiny, překladů z/do portugalského jazyka či pro cenovou kalkulaci využijte tlačítek výše v liště "Mám zájem o:"nebo nás kontaktujte. Věříme, že jakmile naše služby vyzkoušíte, budete spokojeni.