Úvod  /  Nabízíme  /  Polský jazyk

Reference

 • "Ukázková hodina se mi moc líbila a motivovala k přihlášení do vašeho kurzu,děkuji."

  /ukázková lekce ke kurzu Ruština pro začátečníky/

  24.9.2015, Jana Tesarčíková

 • Všechny reference

Informujeme

 • Česky jsem se naučila asi za 2 měsíce...

  Pojďte se seznámit s naší talentovanou lektorkou Marijou ze Srbska, která česky mluví tak, že byste nepoznali, že není rodilá mluvčí. Jaké další jazyky umí? A co nám doporučí navštívit a ochutnat ve své rodné zemi?

 • Podzimní slevy na individuální kurzy angličtiny a němčiny

  A protože máme aktuálně ještě několik neobsazených termínů v dopoledních (8:00 až 11:00) a poledních (11:00 až 14:00) hodinách a v pátek (celý den), můžete si nyní, od pondělí 23.10.2017 do 23.11.2017 (případně jen do vyčerpání naší kapacity), zakoupit individuální kurzy angličtiny a němčiny s 20% slevou na dopolední, polední anebo páteční lekce.

 • Všechny články

Polština (polský jazyk)

Specializujeme se na polský jazyk. Nabízíme vám zajištění odborných překladů a tlumočení z a do polského jazyka a profesionální výuku polštiny v Ostravě a okolí.

Jazykové kurzy polského jazyka

Nabízíme vám kurzy polského jazyka, které budou vyhovovat přesně vašim potřebám. Všechny kurzy polštiny probíhají v Ostravě a jejím okolí. 
Individuální kurz polštiny bude vhodný pro ty z vás, kteří si chtějí čas, tempo a obsah výuky určovat sami dle svých možností a požadavků, kurz polštiny pro veřejnost bude vyhovovat těm, kdo se rádi učí ve skupince a nechají se motivovat ostatními, a firemní jazyková výuka uspokojí všechny požadavky pro výuku zaměstnanců ve firmách.

Překlady z/do polského jazyka

Zajistíme pro vás překlad z/do polského jazyka. Překládáme běžné i odborné texty z/do polštiny, zajišťujeme překlady velkého rozsahu, expresní překlady i soudně ověřné překlady (s tlumočnickou doložkou a kulatým razítkem).

Tlumočení polského jazyka

Nabízíme vám profesionální tlumočnické služby. Tlumočení z polského jazyka do češtiny i z češtiny do polštiny zajišťujeme na území celé České republiky. Samozřejmě je možné domluvit také výjezd do zahraničí.

Objednání služeb či kalkulace ceny

Pro objednání kurzů polštiny, překladů či tlumočení z/do polského jazyka či pro cenovou kalkulaci využijte tlačítek výše v liště "Mám zájem o:" nebo nás kontaktujte. Věříme, že jakmile naše služby vyzkoušíte, budete spokojeni.